خیر، نرم‌افزار بروی سرورهای قدرتمند و اختصاصی ما و یا بر روی سرور شرکت‌های دیگر ارائه دهنده خدمات میزبانی وب نصب می‌گردد و مشخصات مرکز مدیریت جهت مدیریت فروشگاه برای شما ارسال می‌گردد.

هزینه پرداختی بابت راه‌اندازی تنها یک نسخه از فروشگاه می‌باشد. البته امکان اتصال دامنه های متعدد به فروشگاه شما به‌منظور دسترسی به فروشگاه از چند آدرس فراهم می‌باشد.

شما با پرداخت مبلغ نرم‌افزار از یک نسخه فروشگاه اینترنتی به‌صورت مادام‌العمر(با نصب رایگان) و یک سال پشتیبانی بهره‌مند خواهید شد. شایان ذکر است که هزینه خدمات هاستینگ و دامنه جداگانه محاسبه می‌گردد.

با توجه به طراحی "کاربرپسند" نرم‌افزار و همچنین فایل آموزش تصویری نرم‌افزار که با ثبت سفارش برای شما ارسال می‌گردد، برای مدیریت فروشگاه شما تنها نیاز به مهارت‌های اولیه از قبیل باز کردن صفحات وب و استفاده از ایمیل خواهید داشت.

با مراجعه به صفحه تعرفه‌ها در وب‌سایت ما، می‌توانید تفاوت نسخه‌ها را مشاهده فرمایید.

به‌منظور راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود می‌بایست ابتدا سفارش خود را ثبت نمایید. سفارش محصول از طریق سه روش "سفارش آنلاین از طریق وب‌سایت ما"، "پرداخت مبلغ به حساب‌های موجود در سایت و ارسال سفارش از طریق ایمیل" و یا "مراجعه حضوری (با هماهنگی قبلی)" امکان‌پذیر می‌باشد. اطلاعاتی که می‌بایست در هنگام سفارش درج شوند عبارتند از: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق پستی و نام دامنه مورد نظر.

پس از ثبت سفارش،  فروشگاه شما ظرف مدت 2 ساعت کاری توسط تیم پشتیبانی ما نصب می‌گردد، سپس مشخصات مرکز مدیریت فروشگاه به‌همراه DVD آموزشی نحوه کار با نرم‌افزار برای شما ارسال می‌گردد و شما می‌توانید اقدام به تعریف محصولات و راه‌اندازی فروشگاه خود نمایید.

خیر، تمامی قالب ها در مرکز مدیریت برای شما فعال می باشد و هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید تنها با یک کلیک قالب خود را تغییر داده و قالب مورد نظر خود را از میان قالب های موجود انتخاب نمایید.

در حال حاظر هزینه ارتقای نسخه های مختلف به شرح زیر می باشد:

 • فلکس 2011 به فلکس 7: 500.000 تومان
 • فلکس 2011 به فلکس 8: 600.000 تومان (در صورت داشتن حداقل 3 ماه خدمات پشتیبانی)
 • فلکس 7 به فلکس 8: رایگان! (در صورت داشتن حداقل 3 ماه خدمات پشتیبانی)

* در صورت عدم داشتن پشتیبانی می‌بایست خدمات پشتیبانی خود را تمدید نمایید.

خیر، مادامی که شما از نرم افزار استفاده می نمایید، می بایست هزینه آن را به صورت ماهیانه پرداخت نمایید و این پرداخت به منزله پرداخت قسطی یا اجاره به شرط تملیک نمی باشد.

هزینه پرداختی شامل حق استفاده از نرم افزار، فضای هاست و خدمات پشتیبانی به مدت یک ماه می باشد.

اختلاف قیمت موجود به دلیل میزان فضای هاست می باشد. هر چه میزان فضای انتخابی بیشتر باشد، مبلغ اجاره نیز افزایش می یابد.

هزینه نسخه ماهانه به ازای فضای هاست:

 • فروشگاهSaaS  یک ماهه + پشتیبانی + هاست 100 مگابایت: ماهیانه 98.000 تومان
 • فروشگاهSaaS  یک ماهه + پشتیبانی + هاست 200 مگابایت: ماهیانه 105.000 تومان
 • فروشگاهSaaS  یک ماهه + پشتیبانی + هاست 500 مگابایت: ماهیانه 115.000 تومان
 • فروشگاه SaaS یک ماهه + پشتیبانی + هاست 1000 مگابایت: ماهیانه 125.000 تومان

با مراجعه به پرتال جامع مشتریان از مسیر: سرویس ها> وب سایت ها> در سمت چپ صفحه مقابل نام سایت شما و زیر ستون عملیات> کلیک بر روی گزینه "تبدیل به پلن دائمی یا ماهیانه" پلن های قابل انتخاب و قیمت های آن قابل مشاهده می باشد. با انتخاب هر پلن و پرداخت مبلغ آن به صورت آنلاین، می توانید فروشگاه آزمایشی خود را به نسخه ماهیانه یا دائمی تبدیل نمایید.

توجه: پلن هایی که میزان فضای مصرفی سایت شما از آن ها بیشتر است در این لیست نمایش داده نمی شوند. اطلاعات نسخه دمو حدود 140 مگابایت است و به همین علت در زمان ارتقا، پلن 100 مگابایتی نمایش داده نمی شود. برای انتخاب پلن 100 مگابایتی می بایست محصولات فروشگا ه آزمایشی را از طریق دسته ها و محصولات حذف کرده و یک روز صبر نمایید تا این تغییرات بر روی هاست اعمال گردد. سپس پلن 100 مگابایتی قابل انتخاب خواهد بود.

ترافیک ماهیانه در واقع عبارت است از میزان حجم دریافت و ارسال اطلاعات که هر وب‌سایت در طول یک ماه می‌تواند به آن میزان بازدید داشته باشد. بدین صورت که به ازای هر بازدید از سایت، معادل تصاویر، صفحات یا فایل‌های دانلود شده از سایت از این ترافیک مصرف خواهد شد.

برخی از برتری‌های سرورهای داخل ایران نسبت به سرورهای خارج ایران عبارتند از:

 • سرعت بالاتر دسترسی به سرور و در نتیجه سرعت بالاتر سایت‌ها هنگام مشاهده از داخل ایران
 • امکان دسترسی به سرور توسط مخاطبینی که از اینترنت ملی استفاده می‌کنند و به سرورهای خارجی دسترسی ندارند
 • دسترسی فیزیکی به سرور به‌منظور نگهداری بهتر و تعویض قطعات و ارتقاء سرور در صورت نیاز
 • عدم امکان تحریم
 • امنیت فیزیکی و سایبری بالاتر
 • دسترسی به سایت‌ها در صورت بروز اختلال شبکه اینترنت ایران برای کاربران داخل ایران 

هیچ تفاوتی بین پسوند دامنه‌ها وجود ندارد، معمولاً رسم بر این است که سایت‌ سازمان‌ها دارای پسوند .org و یا سایت‌ شرکت‌های تجاری دارای پسوند .com باشد. برخی پسوندها نیز برای هر کشور منحصر به‌فرد است، به‌عنوان مثال پسوند ایران .ir و پسوند کشور آمریکا .us می‌باشد.

بله، امکان اتصال دامنه‌های متعدد به تعداد دلخواه بر فروشگاه فراهم می‌باشد، ولی یک دامنه به عنوان دامنه اصلی و سایر دامنه ها به دامنه اصلی ریداریکت می گردند.

در صورت مصرف بیشتر از حجم ترافیک یا اتمام فضا، می‌توانید نسبت به شارژ مجدد و یا ارتقاء حساب خودتان اقدام نمائید. چنانچه پس از اتمام ترافیک ماهیانه حساب خودتان را شارژ ننمائید، دسترسی به سایت شما تا ابتدای ماه میلادی بعدی قطع می‌گردد.

گواهی SSL تأییدیه‌ای است مبنی بر اینکه تبادل اطلاعات میان وب‌سایت شما و مرورگر کاربران و بازدیدکنندگان وب سایتتان به وسیله پروتکل استاندارد SSL امن و رمزگذاری شده است. با دریافت گواهینامه SSL از صادرکنندگان معتبر جهانی به مشتریان سایتتان این تضمین را می‌دهید که اطلاعاتی که در سایت شما وارد می‌کنند قابل استراق سمع و دسترسی غیرمجاز نیست. گواهی SSL فضای کسب و کار یا تبادل اطلاعات آنلاین شما را حفاظت می‌کند و سبب می‌شود کاربران از امنیت سایت شما اطمینان خاطر داشته باشند.
برای دریافت گواهی SSL نیاز به یک IP اختصاصی دارید، ضمن اینکه برای دریافت IP اختصاصی نیاز به پرداخت هزینه جداگانه می‌باشد و پلن انتخابی خدمات میزبانی وب شما می‌بایست IR-L4 و یا بالاتر باشد.

دامنه‌های بین‌المللی مانند .com .net , … به‌صورت لحظه ای ثبت و آماده بهره‌برداری می‌گردند، اما دامنه‌های .ir پس از ثبت نیاز به تایید از سمت NIC دارد که معمولا بین 12 تا 24 ساعت به‌طول می‌انجامد.

ISPهای ارائه‌دهنده اینترنت به‌منظور افزایش سرعت، DNSهای ست شده بر روی دامنه را در حافظه Cache خود نگه می‌دارند تا هر بار که کاربر درخواست باز شدن سایت را به ISP ارسال می‌کند، سایت در زمان کمتری لود شود. حافظه Cache معمولا بین 4 تا 72 ساعت زمان می‌برد تا بروزرسانی شود.

به‌منظور افزایش امنیت و سرعت سرور همچنین ارتقای کیفیت خدمات به مشتریان، هیچ نرم‌افزار دیگری غیر از نرم‌افزار سبدخرید بر روی سرورهای ما نصب نمی‌گردد.

HP DL-380p G8
RAM
: 32GB DDR3 ECC-Registerd
CPU Cores: 24*2.8 GHz -  2 x
Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630v2
Hard disk: 1.2 TB on hardware RAID5
RAID Controller: HP 1GB Buffer hardware RAID controller
OS: Linux CentOS 6
File System: Ext4

در صورت اتمام فضا قبل از تاریخ تمدید، شما می‌بایست پلن انتخابی خدمات میزبانی وب خود را ارتقا دهید.
در صورت اتمام ترافیک ماهیانه، می‌توانید تا ابتدای ماه میلادی آینده صبر نمایید تا ترافیک ماهیانه شما صفر شود و سایت از حالت مسدود خارج گردد، دقت داشته باشید که در این حالت دسترسی به سایت شما مسدود می‌باشد. برای جلوگیری از این اتفاق، می‌توانید پلن انتخابی خدمات میزبانی وب خود را ارتقا دهید.

توجه داشته باشید در هر زمان قبل از فرا رسیدن موعد انقضای میزبانی، امکان تمدید آن وجود دارد و اعتبار جدید به انتهای اعتبار فعلی اضافه می گردد، بنابراین پیشنهاد می گردد جهت جلوگیری از مسدود شدن سایت و مشکلات احتمالی بعدی، حداقل 20 روز قبل از فرا رسید زمان انقضا، میزبانی سایت خود را تمدید نمایید.

در صورت عدم تمدید قبل از فرارسیدن تاریخ انقضا، در روز انقضا دسترسی به سایت، توسط سیستم به صورت خودکار موقتا مسدود خواهد شد (به حالت تعلیق در خواهد آمد) ولی اطلاعات هنوز از روی سرورها حذف نشده و با تمدید در این مدت سایت با اطلاعات قبلی فعال می شود ولی سایت و اطلاعات موجود بر روی آن پس از یک هفته به صورت کامل از روی سرور حذف خواهد شد و قابل بازگشت نخواهد بود.

سرور به صورت منظم از وب سایت های فعال نسخه پشتیبان (Backup) هفتگی تهیه می نماید ولی با توجه به حجم بالای اطلاعات بر روی سرورهای ما، فایل بک آپ وب سایت هایی که دیگر فعال نیستند به صورت خودکار از روی سرور حذف شده و نگهداری نخواهند شد، بنابراین پیشنهاد می گردد قبل از غیر فعال شدن وب سایت نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.

بله، امکان‌پذیر است. ولی اکیدا توصیه می‌گردد به‌علت از دست رفتن رتبه در موتورهای جستجو، SERP و SEO از تغییر دامنه‌ای که مدتی از راه‌اندازی آن می‌گذرد، خودداری نمایید.

شما می توانید با مراجعه به هر یک از بانک های پارسیان، سامان، ملت ، پاسارگاد و یا اقتصاد نوین ارائه اطلاعات زیر درخواست درگاه اینترنتی نمایید:
Server IP: 79.175.154.226 سرور ایران
Server IP: 94.23.49.14 سرور فرانسه
Port: 80
Platform: Linux
Programming language: PHP
Database: MySQL
Support Number: 88821338

بانک با بررسی اطلاعات حساب و فروشگاه شما، اقدام به صدور کد فعالسازی می‌نماید. با وارد نمودن این کد در بخش مربوطه در مرکز مدیریت فروشگاه، ارتباط شما با بانک برقرار می‌گردد.

ماژول‌های پرداخت عبارتند از: ماژول پرداخت بانک‌های ملت، سامان، اقتصاد نوین، ملی، پارسیان، پاسارگاد، درگاه سداد بانک ملی و ... و همچنین ماژول‌های زرین پال، هایسل، وب‌سرویس آسمان وب، پارس پال، پرداخت از حساب کاربری، پرداخت از طریق واریز فیش بانکی، پرداخت امن پاسارگاد و پی‌لاین (Payline).

ماژول‌های محاسبه قیمت ارسال عبارتند از: قیمت حمل و نقل ثابت، هایسل، پست سفارشی جمهوری اسلامی ایران، پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران، وب‌سرویس آسمان وب، وب‌سرویس ایران مارکت سنتر و وب‌سرویس خرید پستی فروتل.

شما می‌توانید از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه که ماژول آنها در سایت موجود می‌باشد یک اشتراک تهیه نمایید و تنظیمات آن را در مرکز مدیریت فروشگاه وارد نمایید.
چنانچه از شرکتی اشتراک تهیه نموده‌اید که نام آن در بین اسامی موجود در ماژول‌های فروشگاه نباشد، تنها در صورتی که شرکت ارائه دهنده خدمات امکان ارسال پیام کوتاه از طریق URL را داشته باشد، می‌توانید از ماژول پیامک عمومی استفاده نمایید.

خدمات پشتیبانی از تاریخ نصب نرم‌افزار به مدت یک‌سال و تنها با استفاده از پنل پشتیبانی از طریق تیکت امکان پذیر می‌باشد.

برای بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی پس از به اتمام رسیدن زمان پشتیبانی، شما می‌بایست با انتخاب یکی از پلن‌های خدمات پشتیبانی (3 ماهه، یک ساله و ...) در پرتال جامع مشتریان، اقدام به تمدید قرارداد پشتیبانی خود نمایید.

می‌توانید با مراجعه به پرتال جامع مشتریان، از طریق منوی پشتیبانی از این خدمات بهره‌مند گردید.

برای ورود به پنل مدیریت می‌بایست فقط از طریق آدرس www.yoursite.com/admin  استفاده نمایید. فرم موجود در صفحه اصلی سایت مربوط به کاربران عادی می‌باشد.

خیر، از آنجایی که نرم‌افزار به‌صورت SaaS یا Hosted Solution ارائه می‌گردد، کنترل پنل میزبانی وب در اختیار شما قرار نخواهد گرفت، ولی دسترسی‌های لازم جهت تغییر در قالب سیستم و یا مدیریت تصاویر و فایل‌های قالب و محصولات در پنل مدیریت گنجانده شده است.

بله، پس از ارائه امکانات درخواستی، با بررسی تیم فنی ما زمان و هزینه اضافه کردن امکانات به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق، امکانات درخواستی در غالب سفارشی‌سازی به سیستم اضافه خواهد شد.

خیر، هیچ‌گونه محدودیتی در تعریف این موارد نخواهید داشت و قادر خواهید بود به‌تعداد نامحدود کالا و دسته‌بندی تعریف نمایید.

بله، امکان راه‌اندازی فروشگاه به‌صورت www.yourdomain/shop و یا http://shop.yourdomain  در کنار سایت فعلی شما فراهم می‌باشد.

بله، امکان استفاده از هرکدام از این خدمات در پنل مدیریت نرم‌افزار گنجانده شده است، برای این منظور کافی‌ست کدهای مربوط به این امکانات را در محل درنظر گرفته شده در مرکز مدیریت فروشگاه کپی نمایید.

برای این منظور شما می‌توانید  با ثبت‌نام در سایت‌های ارائه دهنده سرویس چت آنلاین مثل Zopim از این خدمات استفاده نمایید. بدین‌صورت که پس از ثبت نام و دریافت کد از سایت مربوطه و قرار دادن آن در محل درنظر گرفته شده در مرکز مدیریت فروشگاه‌ساز سبدخرید، می‌توانید از این سرویس بهره‌مند شوید.

بله، در دو حالت امکان‌پذیر می‌باشد. در حالت اول با مراجعه به مرکز مدیریت فروشگاه امکان ویرایش فایل‌های قالب فراهم می‌باشد. شما می‌توانید بر اساس سلیقه خودتان تغییرات لازم را اعمال نمایید، لازمه ویرایش در این حالت تسلط به مسائل Html و CSS می‌باشد. در حالت دوم تغییرات موردنظر خود را به ما اعلام می‌نمایید و این کار در قالب شخصی‌سازی فروشگاه از جانب ما صورت می‌پذیرد.

بله، تهیه نسخه پشتیبان به‌صورت اتوماتیک توسط سرور در دوره‌های هفتگی و ماهانه صورت می‌پذیرد.

تمامی اصول مربوط به SEO در هنگام طراحی و برنامه‌نویسی فروشگاه از جانب متخصصان و برنامه‌نویسان ما بر اساس آخرین تکنولوژی روز رعایت گردیده و شما فقط می‌بایست اطلاعات محصولات خود را همگام با استانداردهای SEO در فروشگاه وارد نمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با جستجو در گوگل به مقالات مربوط به این حوزه مراجعه نمایید.

برای این منظور با مراجعه به یکی از سایت‌های ارائه دهنده این خدمات مانند www.webgozar.com پس از ثبت نام، با کپی کردن کد ارائه شده از طرف سایت ارائه دهنده خدمات و اضافه کردن آن در بخش مربوط در مرکز مدیریت فروشگاه، می‌توانید از این خدمات بهر‌مند شوید.

سایت شما هنوز توسط گوگل شناسایی و ایندکس نشده است. ما سایت شما را جهت ایندکس به گوگل معرفی کرده‌ایم. برای رسیدن به نتیجه، مدت دو هفته زمان لازم است تا گوگل سایت شما را بررسی نماید.

نشانه‌اي نمادين است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي(کسب و کار اينترنتي و موبایل) مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي وب‌سایت و احراز هويت و صلاحيت مالک (حقيقي يا حقوقي) آن براي مدت يک سال صادر مي‌گردد.

اعتماد سازی همواره مهمترین رکن در راه جذب مشتریان بوده است، به‌همین دلیل فروشندگان و ارائه‌دهندگان خدمات همواره به‌دنبال جلب اطمینان و اعتمادسازی برای مشتریان بوده‌اند. نماد اعتماد مهر تاییدی‌ست از جانب وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اعتبار بخشیدن به فروشگاه شما و همچنین مهمترین عامل ایجاد اعتماد و اطمینان برای کاربرانی که می‌خواهد از خدمات و محصولات فروشگاه شما استفاده کنند.

با توجه به زمانی که صرف احراز آدرس و شماره تماس محل فعالیت کسب و کار اینترنتی، خودآزمایی و استعلام صلاحیت فردی متقاضیان از اداره نظارت بر اماکن عمومی ناجا می‌گردد،‌ در صورتی که متقاضی در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص اعلامی از سوی ارزیابان اقدام نماید، ظرف مدت یک هفته الی 10 روز نماد اعتماد الکترونیکی صادر می‌گردد.

خیر، صدور نماد اعتماد الکترونیکی برای وب‌سایت‌ها بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است. شما می‌بایست پس از نصب و راه‌اندازی فروشگاه تمامی موارد چک لیست الزامات موجود در سایت http://enamad.ir  را فراهم نموده و پس از مراجعه به سازمان مربوطه درخواست صدور نماد اعتماد نمایید. پس از تایید مدارک شما توسط سازمان و صدور نماد، می‌بایست تیک مربوط به نمایش نماد اعتماد را از مرکز مدیریت فروشگاه فعال نمایید. پس از فعال نمودن این گزینه و تایید مجدد توسط سازمان مربوطه، نماد اعتماد در فروشگاه شما نمایش داده می‌شود.

برای دریافت نشان اعتماد الکترونیکی می‌بایست مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی که دارای استانداردهای لازم باشد
 • ثبت نام در سایت www.enamad.ir و دریافت ایمیل تایید اعتبار
 • کلیک بر روی لینک موجود در ایمیل تایید اعتبار جهت فعال‌سازی کاربری
 • تکمیل اطلاعات مورد نیاز
 • تکمیل و ارسال درخواست نماد اعتماد الکترونیکی:

در این مرحله فروشگاه شما توسط کارشناسان سازمان بر اساس معیارهای بررسی فروشگاه‌های اینترنتی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورت وجود موارد عدم تطابق، توضیحات لازم به‌منظور اصلاح به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

 • ارسال مدارک فیزیکی:
  در این مرحله پس از دریافت و چاپ ایمیل تعهدنامه، با در دست داشتن مدارک لازم به‌منظور گواهی امضا و کپی برابر اصل مدارک به یکی از دفاتر رسمی مراجعه می‌نمایید و پس از تایید از طریق پست مدارک را به سازمان ارسال می‌نمایید.

پس از تکمیل تمامی مراحل فوق، سازمان ایمیلی حاوی فایل‌های مربوط به نماد اعتماد الکترونیکی برای شما ارسال می‌نماید که می‌بایست در صفحه اول سایت خود قرار دهید. ما به‌منظور تسهیل این روند، امکان قرار دادن نماد بر روی سایت را تنها با فعال نمودن یک گزینه در مرکز مدیریت سیستم قرار داده‌ایم. پس از این مرحله با مراجعه به سایت سازمان و اعلام قرار دادن فایل‌ها، پس از بررسی نهایی توسط کارشناسان سازمان، نماد اعتماد الکترونیکی در فروشگاه شما به نمایش در خواهد آمد.

نماد اعتماد الکترونیکی فقط برای دامنه ارائه شده در زمان درخواست دریافت نماد معتبر می‌باشد. با تغییر آدرس فروشگاه می‌بایست اقدام به لغو نماد قبلی و درخواست صدور نماد برای آدرس جدید نمایید

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china