امکانات منحصر به فرد

بیشترین امکانات، در میان تمامی فروشگاه سازهای موجود در کشور!

امکانات منحصر به فرد

استفاده از به روزترین تکنولوژی ها

به علت ماهیت پویای اینترنت و تغییر سریع تکنولوژی ها و ابزارها، استفاده از سیستم ها و نرم افزارهایی که به روز بوده و با آخرین تکنولوژی ها طراحی شده اند، جهت پیروزی در بازار رقابت الزامی می باشد. فروشگاه ساز سبدخرید برای توسعه نرم افزارهای خود همواره از آخرین تکنولوژی ها و ابزارهای روز دنیا بهره می برد.

استفاده از به روزترین تکنولوژی ها

امکانات کاربردی و فراوان

به منظور راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، در فروشگاه ساز سبدخرید امکانات متنوع و کاربردی تعبیه گردیده است که سبب افزایش سرعت ورود اطلاعات و مدیریت آسان فروشگاه می گردد و هم چنین به فروشگاه اینترنتی شما ظاهری جذاب و حرفه ای می بخشد.

این امکانات طی تجربه در سالیان اخیر فعالیت شرکت رادفا بر اساس نیاز واقعی بازار ایران و بازخورد دریافتی از مدیران فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز سبدخرید، پس از بررسی، تحلیل و برنامه نویسی به مرور و در نسخه های مختلف به سیستم اضافه گردیده است.

امکانات کاربردی و فراوان

سرعت فوق العاده

در معماری سیستم از طراحی پایگاه داده، الگوریتم ها و روش های برنامه نویسی بهینه ای استفاده شده است که سرعت اجرای سیستم را به حداکثر می رساند. در دنیای امروز سرعت بارگذاری وب سایت یکی از عوامل مهم در جذب کاربران می باشد. در سیستم هایی که سرعت اجرای آن ها پایین است، حتی در صورت استفاده کاربر از اینترنت پرسرعت نیز، صفحات برای کاربر به کندی بارگذاری می گردد که موجب از دست رفتن مشتری می گردد.

سرعت فوق العاده

طراحی و برنامه نویسی 0 تا 100 در ایران

برخلاف بسیاری از سیستم های فروشگاه ساز اینترنتی که در داخل ایران عرضه می گردند و در واقع ترجمه های نرم افزارهای رایگان خارجی می باشند، طراحی و برنامه نویسی فروشگاه ساز سبدخرید از ابتدا توسط متخصصین و مهندسان نرم افزار داخلی و بر اساس نیازهای روز بازار و همچنین بازخوردهای دریافتی از مدیران فروشگاه ها و کاربران انجام شده است.

طراحی و برنامه نویسی 0 تا 100 در ایران

نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه و پشتیبانی متمرکز

با توجه به طراحی و برنامه نویسی یکپارچه توسط یک تیم متمرکز، مشکلات عدم سازگاری ماژول ها و بخش های مختلف با سیستم اصلی که باعث اتلاف وقت جهت تست ماژول های مختلف می گردد، به هیچ عنوان وجود ندارد. همچنین برخلاف ترجمه سیستم های خارجی، در صورت تغییر سیستم های مختلف مرتبط با فروشگاه ساز مانند وب سرویس های بانکی، سیستم های خرید پستی و نظایر آن، در کمترین زمان امکان به روزرسانی توسط تیم اصلی برنامه نویس وجود دارد. از دیگر مزایای سیستم یکپارچه، ارائه یک سیستم جامع با امکانات کامل به صورت یک جا می باشد که نیازی به جستجو و تماس با افراد مختلف، پرداخت هزینه های جداگانه و صرف زمان برای افزودن امکانات مختلف به سیستم نمی باشد.

نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه و پشتیبانی متمرکز

منطبق با نیازهای واقعی بازار ایران

امکانات موجود در فروشگاه ساز سبدخرید، حاصل تحلیل نیازهای واقعی مورد نیاز بازار ایران می باشد که در کنار تحلیل بازخورد ارزشمند صاحبان فروشگاه های اینترنتی و خریداران اینترنتی داخل کشور طی تجربه ما از سال 86 تا به امروز به دست آمده است. امکانات جدید در نسخه های سالانه ارائه شده نیز بر اساس همین فاکتورها، تحلیل، برنامه نویسی و به سیستم اضافه می گردد.

منطبق با نیازهای واقعی بازار ایران

قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف

اکثر سیستم های فروشگاه اینترنتی با در نظر گرفتن یک نوع کسب و کار خاص طراحی و برنامه نویسی شده اند که باعث می گردد استفاده از این سیستم ها برای کسب و کارهای دیگر مناسب نباشد. نحوه طراحی فروشگاه ساز سبدخرید به گونه ای می باشد که ابزارها و امکانات موجود، این امکان را به هرگونه کسب و کاری می دهد که فروشگاه اینترنتی راه اندازی شده را برای فعالیت خود بهینه و تنظیم نمایند.

قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف

کاملا قابل تغییر و سفارشی سازی

ما خدمات طراحی و برنامه نویسی اختصاصی را برای شما مشتریان خاصی که به فکر گسترش کسب و کار اینترنتی خود می باشید به صورت VIP ارائه می دهیم. ایجاد فروشگاه اینترنتی اختصاصی شما با امکانات درخواستی به صورت کاملا حرفه ای با توجه به تجربه مفید متخصصین ما در زمینه تجارت الکترونیک، طی یک فرآیند جداگانه کاملا قابل اجرا می باشد.

کاملا قابل تغییر و سفارشی سازی

ارائه تمامی امکانات و ماژول ها به صورت کامل

بر خلاف برخی شرکت ها که ابتدا بستر اصلی نرم افزار را ارائه می دهند و سپس به ازای هر ماژول و امکان درخواستی از جانب مشتری، هزینه جداگانه دریافت می نمایند، تمامی امکانات و ماژول های موجود در نرم افزار سبدخرید به صورت یکپارچه و کامل به مشتریان ارائه می گردد و هیچ گونه هزینه پنهانی برای مشتریان در بر نخواهد داشت.

ارائه تمامی امکانات و ماژول ها به صورت کامل
cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china