امکانات پرتال جامع مشتریان

می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و به آسانی، اطلاعات مورد نیاز خود را در هر لحظه مشاهده کنید، خدمات میزبانی وب خود را مدیریت نمایید، درخواست‌های خود را ثبت نمایید بدون اینکه مجبور به صرف زمان برای گرفتن پاسخ‌های خود باشید.

امکانات پرتال جامع مشتریان

تمدید/تغییر پلن

شما قادر خواهید بود در هر زمان باتوجه به نیاز خود، پلن هاست خود را در لحظه و بدون نیاز به ما کاهش و یا افزایش دهید و یا پلن فعلی را تمدید نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که مدتی از اعتبار  پلن فعلی شما باقی مانده و قصد ارتقا پلن داشته باشید، هزینه روزهای باقی مانده به صورت خودکار محاسبه شده و از هزینه نهایی کسر می‌گردد.

تمدید/تغییر پلن

گزارش ترافیک این ماه - تاریخچه ترافیک مصرفی

در این بخش‌ها اطلاعات مربوط به ترافیک مصرفی نظیر ترافیک بازدید و مدیریت، ترافیک ایمیل، تعداد ایمیل ارسالی، تعداد ایمیل دریافتی و جمع مصرفی روزانه طی ماه جاری (میلادی) به تفکیک روز قابل مشاهده می‌باشد. همچنین اطلاعات مربوط به ترافیک مصرفی از ابتدای راه‌اندازی فروشگاه به تفکیک ماه(میلادی) نیز قابل مشاهده می‌باشد.

گزارش ترافیک این ماه - تاریخچه ترافیک مصرفی

خرید IP اختصاصی

IP اختصاصی جهت نصب گواهی SSL بر روی وب‌سایت و همچنین در برخی موارد افزایش اعتبار و رتبه سایت در موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای خرید IP اختصاصی کافی‌ست یکی از پلن‌های موجود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب پلن و صدور و پرداخت آنلاین فاکتور، سیستم به‌صورت خودکار IP اختصاصی را به فروشگاه شما اختصاص می‌دهد.

خرید IP اختصاصی

نصب گواهی SSL

با خرید و نصب گواهی SSL در وب سایت خود امنیت فروشگاهتان را از سرقت و استراق سمع اطلاعات خود در هنگام نقل و انتقال شبکه برای مشتریانتان تضمین نمایید.

با استفاده از این ویژگی پرتال به راحتی می توانید گواهی SSL را بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

نصب گواهی SSL

مدیریت ایمیل - فوروارد ایمیل

برای ایجاد یک آدرس ایمیل جدید و همچنین مدیریت ایمیل‌های ایجاد و یا تغییر رمز عبور آن ها، می‌توانید از این بخش استفاده نمایید.

در بخش فوروارد ایمیل می‌توانید مشخص نمایید ایمیل‌های ارسالی به یک ایمیل خاص، به ایمیل دیگری فوروارد شود. با این تغییر کلیه ایمیل‌های ارسالی به ایمیل مبدا به ایمیل مقصد فوروارد می‌شود.

مدیریت ایمیل - فوروارد ایمیل

پارک دامنه/حذف پارک

فرض کنید آدرس سایت شما(دامنه) www.test.com باشد. پس از مدتی تصمیم می‌گیرید که سایت شما با آدرس www.test.net  نیز قابل دسترس باشد. برای این کار شما ابتدا باید دامنه دوم (www.test.net) را به نام خود ثبت نمایید و سپس آن را به فضای هاست خود متصل کنید. یعنی یک فروشگاه و چند(ین) دامنه داشته باشید. به این کار پارک کردن دامنه می گویند.

برای این کار کافی است نام دامنه جدید را بدون http:// و www. در کادر مربوطه در این بخش از پرتال وارد نمایید و تغییرات را ذخیره نمایید.

پارک دامنه/حذف پارک

تغییر دامنه اصلی

در این بخش می‌توانید در هر زمان که مایل باشید، دامنه اصلی فروشگاه را به راحتی تفییر دهید و از دامنه ای جدید برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده نمایید.

همچنین کاربران نسخه آزمایشی می توانند از طریق این بخش در هر زمان در طول دوره آزمایشی و یا پس از تبدیل فروشگاه به نسخه دائم یا ماهیانه، دامنه فروشگاه ایجاد شده را به دامنه اصلی و نهایی مورد نظر تغییر دهند، بدون اینکه اطلاعات وارد شده در نسخه آزمایشی از بین برود یا تغییر کند.

تغییر دامنه اصلی

نسخه پشتیبان

با استفاده از این بخش می توانید از فروشگاه خود نسخه پشتیبان (backup) تهیه نمایید. توجه داشته باشید که سرور به‌صورت خودکار و منظم از تمامی وب‌سایت‌های موجود نسخه پشتیبان تهیه می‌نماید و در بازه‌های مشخص این نسخه‌های پشتیبان به‌روز می‌گردد و نسخه به‌روز با نسخه قدیمی جایگزین می‌شود، این بخش جهت تهیه نسخه پشتیبان از وب‌سایت توسط صاحب وب‌سایت در نظر گرفته شده است و توسط سرور جایگزین نمی‌گردد. با استفاده از این نسخه پشتیبان اطلاعات یک وب‌سایت می‌تواند به چندین ماه گذشته نیز بازگردانده شود که در نسخه پشتیبان خودکار سرور این امر امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نسخه پشتیبان

انتقال مالکیت سایت

در صورتی که می خواهید امتیاز فروشگاه اینترنتی خود را به شخص دیگری که در حساب کاربری وی در پرتال جامع مشتریان فعال است منتقل نمایید، پس از باز کردن امکان انتقال، یک کد یکتای ده رقمی توسط سیستم تولید می شود که با ارائه آن به شخص مورد نظر، انتقال وب سایت به حساب کاربری وی به سادگی امکانپذیر می باشد.

انتقال مالکیت سایت

حذف وب سایت

در صورتی که بنا بر هر دلیلی بخواهید کل فروشگاه را حذف نمایید، در این بخش با انتخاب گزینه مربوط و چندین مرحله تایید، فروشگاه به‌صورت کامل از روی سرور حذف شده و تمامی اطلاعات موجود بر روی آن کاملا از بین رفته و وب سایت از کار خواهد افتاد!

حذف وب سایت

دامنه ها

لیست تمامی دامنه‌های شما همراه با اطلاعاتی نظیر تاریخ انقضا و وضعیت آن در این قسمت قابل مشاهده و مدیریت می‌باشد. چنانچه دامنه‌ای در حال انقضا باشد، با انتخاب گزینه "مشاهده و پرداخت" می‌توانید به‌صورت آنلاین اقدام به تمدید اعتبار آن نمایید.

دامنه ها

سرویس‌های پشتیبانی تیکت

در این قسمت شما قادر خواهید بود وضعیت پشتیبانی سایت‌های خود را مشاهده نمایید. همچنین جهت ارتباط با واحد فنی به منظور ثبت درخواستها، مشکلات و .... تیکت ارسال نمایید و یا در صورت اتمام اعتبار اقدام به خرید سرویس پشتیبانی نمایید.

سرویس‌های پشتیبانی تیکت

رتبه Alexa

در این بخش شما قادر خواهید بود تا تاریخچه وضعیت رتبه‌بندی فروشگاه (فروشگاه‌های) خود را در سایت Alexa با جزئیات بیشتری از رتبه‌بندی در بازه‌های مختلف زمانی نظیر رتبه جهانی، تغییر وضعیت رتبه جهانی نسبت به دوره قبلی، رتبه کشوری، تغییر وضعیت رتبه کشوری نسبت به دوره قبلی و کشور پربازدیدکننده فروشگاه خود را مشاهده نمایید.

 

رتبه Alexa

فاکتورها

کلیه فاکتورهای صادره برای شما در این قسمت با جزئیاتی نظیر تاریخ صدور، مهلت پرداخت، مبلغ و وضعیت قابل مشاهده می‌باشد. در صورتی که مهلت پرداخت فاکتور به‌پایان نرسیده باشد، با کلیک بر روی گزینه مشاهده و پرداخت، امکان پرداخت فاکتور به‌صورت آنلاین فراهم می‌باشد.

فاکتورها

ثبت فیش بانکی

در صورتی که بخواهید فاکتورهای صادر شده را از طریق فیش بانکی ثبت نمایید، می‌توانید از این قسمت استفاده نمایید. برای این منظور ابتدا سفارش را ثبت کرده و پس از صدور فاکتور، نسبت به پرداخت آن (غیر از پرداخت آنلاین) اقدام نمایید و در نهایت فیش بانکی را در این قسمت ثبت نمایید.

ثبت فیش بانکی

ایمیل های ارسالی سیستم

به علت اینکه به دلایل مختلف ممکن است ایمیل های ارسالی سیستم که در برخی مواقع بسیار مهم نیز هستند، مشاهده نشوند و یا به اشتباه حذف شده و یا در پوشه اسپم قرار بگیرند، کلیه ایمیل‌هایی که سیستم به‌صورت خودکار برای شما ارسال می‌نماید، در این بخش نیز آرشیو می‌گردد و قابل مشاهده و حذف می‌باشد.

ایمیل های ارسالی سیستم

مشخصات فردی

اطلاعات کاربری شما در این قسمت قابل مشاهده و در صورت نیاز قابل تغییر می‌باشد. لطفا توجه فرمایید که ایمیل و شماره موبایل وارد شده در این قسمت پل ارتباطی ما و شما از طریق ایمیل و پیامک می‌باشد.

مشخصات فردی

ارسال پیامک به محض ورود به پرتال جامع مشتریان

با توجه به اهمیت امنیت در دسترسی به پرتال جامع مشتریان، این امکان در سیستم فراهم شده است که به صورت پیش فرض جهت امنیت هرچه بیشتر در هنگام ورود به پرتال جامع مشتریان، یک پیامک به شماره تلفن همراه ثبت شده در سیستم با جزئیاتی نظیر زمان و IP ورود کننده ارسال می گردد.
البته این قابلیت در صورت تمایل از طریق بخش پروفایل در پرتال جامع مشتریان، قابل غیر فعال نمودن می باشد.

ارسال پیامک به محض ورود به پرتال جامع مشتریان
cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china