قالب ظاهری و زبان ها

ویترین فروشگاه آنلاین خود را با سلیقه خودتان بچینید!

قالب ظاهری و زبان  ها

آپلود ساده لوگوی سایت از طریق پنل مدیریت

در این بخش شما می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک لوگو و یا نشان تجاری خود را به منظور نمایش بر سردر فروشگاه اینترنتی وارد نمایید.

آپلود ساده لوگوی سایت از طریق پنل مدیریت

مدیریت و تولید خودکار Favicon

مرورگرها هنگام نمایش یک وب سایت، favicon مربوط به آن را نیز در کنار نشانی اش در نوار آدرس و یا زبانه مرورگر نمایش می دهند. مدیر فروشگاه می تواند به راحتی تصویر مورد نظر برای ایجاد Favicon را در نرم افزار تعریف نماید. سیستم به صورت خودکار سایز و فرمت تصویر ارسالی را به صورت مناسب تنظیم خواهد کرد.

مدیریت و تولید خودکار Favicon

انتخاب و تنظیم سریع قالب فروشگاه

می توانید قالب مورد نظر برای فروشگاه خود را از میان قالب های متنوع موجود، به راحتی از مرکز مدیریت و تنها با یک کلیک انتخاب و تغییر دهید. در طراحی تمامی قالب ها از تکنولوژی واکنش گرا و مطابق با تکنولوژی روز استفاده شده است که سازگاری با دستگاه های مختلف را تضمین می نماید.

انتخاب و تنظیم سریع قالب فروشگاه

ویرایش فایل های قالب

علاوه بر امکان انتخاب قالب های پیش فرض، این امکان نیز برای شما در نظر گرفته شده است تا با ویرایش فایل های قالب از داخل پنل مدیریت شامل فایل های html و css، بتوانید قالب فروشگاه را مطابق با سلیقه خودتان تغییر دهید و شخصی سازی نمایید.

ویرایش فایل های قالب

جستجو و تغییر عبارت های سیستم

با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود که عبارات به کار رفته در فروشگاه را به راحتی و به سلیقه خود تغییر دهید. بدین صورت که با جستجوی یک عنوان و جایگزین کردن عنوان جدید، عنوان قبلی در تمامی قسمت های به کار رفته در فروشگاه تغییر می نماید.

جستجو و تغییر عبارت های سیستم

مدیریت فایل ها

با استفاده از پنل مدیریت فایل ها، امکان مشاهده، ویرایش و حذف تمامی فایل های آپلود شده در فروشگاه به راحتی توسط مدیر سایت فراهم می باشد.

مدیریت فایل ها

سفارشی سازی

امکان اعمال هرگونه تغییرات و سفارشی سازی در زمینه طراحی ظاهری فروشگاه و اضافه کردن امکانات مورد نیاز مشتریان در قالب "سفارشی سازی" نرم افزار در هر زمان توسط تیم محصول ما فراهم می باشد.

 سفارشی سازی
cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china