امکانات محصولات و دسته بندی ها برای کاربران

راهکارهایی برای آن‌که مشتریان شما راحت‌تر و با اطمینان محصول مورد نظرشان را انتخاب کنند!

امکانات محصولات و دسته بندی ها برای کاربران

مقایسه محصولات

به کمک این ویژگی، کابران قادر خواهند بود محصولات مورد نظر خود را جهت مقایسه انتخاب نمایند. محصولات انتخاب شده به مظور مقایسه در کنار یکدیگر با قیمت، توضیحات و پارامترها نمایش داده می شوند و کاربران می توانند کالاهای مورد نظر خود را بر اساس پارامترهای موجود مقایسه و انتخاب نمایند.

مقایسه محصولات

امکان نظر دادن کاربران و امتیاز به محصول

کاربران می توانند نظرات خود را در مورد محصولات به اشتراک گذارند. این نظرات پس از تایید مدیر فروشگاه در سایت نمایش داده می شود، همچنین می توانند امتیاز خود را به صورت یک تا پنج برای محصول درج نمایند. سیستم میانگین امتیازات کاربران را به صورت ستاره در کنار محصول نمایش می دهد.

امکان نظر دادن کاربران و امتیاز به محصول

جستجوی ساده و سریع محصول

امکان جستجوی بسیار سریع و ساده محصول برای کاربران فراهم می باشد. سیستم در عناوین و توضیحات محصولات به دنبال واژه وارد شده توسط کاربر گشته و نتایج را نمایش می دهد.

جستجوی ساده و سریع محصول

دسترسی ساده به دسته بندی ها در بخش های مختلف

نرم افزار طوری طراحی شده است که دسترسی به دسته بندی ها برای کاربران بسیار ساده می باشد. همچنین جهت تمرکز هرچه بیشتر کاربر در صفحات مختلف، دسته بندی ها به روش های مختلف نمایش داده می شود. همواره در همه بخش های سایت، دسترسی به دسته بندی محصولات برای کاربران به آسانی میسر می باشد.

دسترسی ساده به دسته بندی ها در بخش های مختلف

محدود نمودن محصولات نمایش داده شده بر اساس پارامترهای مختلف

در صورتی که مدیر سایت برای محصولات پارامترهایی تعریف کرده باشد، کاربران می توانند محصولات نمایش داده شده را بر اساس پارامترهای اضافه شده به محصول، محدودتر نمایند. به طور مثال در یک دسته بندی موبایل، فقط گوشی های موبایلی را مشاهده نماید که سیستم عامل آن اندروید، دوربین آن 8 مگاپیکسل و حافظه آن 2 مگابایت است. در این صورت محصولاتی که این شرایط را ندارند نمایش داده نخواهند شد.

محدود نمودن محصولات نمایش داده شده بر اساس پارامترهای مختلف

بلوک پربازدید، پرفروش و جدیدترین محصولات

برای انتخاب راحت تر و بهتر محصولات توسط کاربران، بلوک های "پربازدید"، "پرفروش" و "جدیدترین محصولات" به کاربر نمایش داده می شود و در قسمت های مختلف سایت در دسترس آن ها می باشد.

بلوک پربازدید، پرفروش و جدیدترین محصولات

مرتب سازی بر اساس قیمت، امتیاز کاربران و نام محصول

کاربران می توانند محصولات یک دسته بندی را بر اساس پارامترهای مختلفی نظیر قیمت، امتیاز کاربران و نام محصول به صورت صعودی یا نزولی مرتب نمایند. این قابلیت توسط مدیر سایت قابل فعال و یا غیرفعال سازی می باشد.

مرتب سازی بر اساس قیمت، امتیاز کاربران و نام محصول

اشتراک در شبکه های اجتماعی تعبیه شده در سیستم با قابلیت غیرفعال سازی

با توجه به گسترش وسیع شبکه های اجتماعی و تاثیر این شبکه ها در افزایش فروش سایت های تجارت الکترونیک، امکان اشتراک گذاری صفحات و محصولات فروشگاه اینترنتی در این شبکه ها قرار داده شده است. این قابلیت توسط مدیر سایت امکان فعال یا غیرفعال سازی دارد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی تعبیه شده در سیستم با قابلیت غیرفعال سازی

انتخاب پارامتر دلخواه مثل رنگ، سایز و ...

امکان تعیین چندین مقدار پیش فرض برای یک پارامتر محصول فراهم می باشد. این پارامترها با هر عنوانی توسط مدیر فروشگاه قابل تعریف می باشد. کاربر در هنگام خرید می تواند از بین این پارامترهای چند مقداری، یکی را انتخاب نماید. در برخی از موارد ممکن است پارامتر انتخاب شده با تغییر قیمت همراه باشد که توسط مدیر سایت قابل تعریف می باشد. به عنوان مثال مشتری می تواند رنگ، سایز، نوع گارانتی و سایر گزینه های مورد نظر را جهت سفارشی سازی محصول مورد نظر تعیین نماید که این گزینه ها در فاکتور وی لحاظ شده و به مدیر فروشگاه نیز اطلاع داده می شود.

انتخاب پارامتر دلخواه مثل رنگ، سایز و ...

مشاهده بلوک های محصولات مرتبط و بر اساس سلیقه شما در صفحه جزئیات محصول

کاربران فروشگاه اینترنتی در هنگام مشاهده یک محصول می توانند محصولات مرتبط یا مشابه با آن محصول را که توسط مدیر سایت تعیین شده است، مشاهده نمایند. همچنین نرم افزار بر اساس برچسب های مشترک این محصول با محصولات دیگر، بلوکی با عنوان "بر اساس سلیقه شما" به کاربر نمایش می دهد که این موضوع می تواند باعث هدایت مشتری به سمت محصولات مورد علاقه و افزایش فروش گردد.

مشاهده بلوک های محصولات مرتبط و بر اساس سلیقه شما در صفحه جزئیات محصول

امکان انتخاب واحد پول دلخواه

کاربران می توانند از میان واحدهای پول تعریف شده توسط مدیر سایت، واحد پول مورد نظر خود را انتخاب نمایند. در این حالت قیمت تمامی محصولات در فروشگاه به صورت خودکار به واحد پول انتخاب شده محاسبه و نمایش داده می شود.

امکان انتخاب واحد پول دلخواه

انتخاب بازه قیمت

امکان محدود نمودن نمایش محصولات یک دسته بندی بر اساس بازه قیمت در هنگام مشاهده محصولات آن دسته بندی برای کاربران فراهم می باشد.

انتخاب بازه قیمت
cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china