امکانات پنل کاربری

کاربران باید به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند به اطلاعات حساب خود در فروشگاه شما دسترسی پیدا کنند!

امکانات پنل کاربری

بخش حساب کاربری ساده و کاربر پسند

برای کاربرانی که در فروشگاه عضو می گردند، بخشی به عنوان پنل حساب کاربری در نظر گرفته شده است. این پنل شامل بخش های مختلفی مانند آرشیو سفارشات، دفتر نشانی، مشخصات فردی و ... می باشد. تمامی ابزارهای حساب کاربری به شکلی ساده و قابل دسترس طراحی گردیده است به طوری که افراد با کمترین اطلاعات در زمینه اینترنت میی ـوانند از آن استفاده نمایند.

بخش حساب کاربری ساده و کاربر پسند

داشبورد حساب کاربری با امکان مشاهده اطلاعات و سفارشات اخیر

صفحه اصلی حساب کاربری شامل پیش نمایشی از ابزارها، امکانات و چند سفارش اخیر همراه با وضعیت آن ها می باشد. کاربر می تواند به سادگی برای استفاده از این ابزارها جزئیات آن ها را مشاهده نماید.

داشبورد حساب کاربری با امکان مشاهده اطلاعات و سفارشات اخیر

امکان ویرایش ایمیل و اطلاعات تماس در پنل کاربری

از ابزارهای موجود در حساب کاربری می توان به امکان ویرایش راحت و سریع ایمیل، رمز عبور و سایر اطلاعات اشاره نمود.

امکان ویرایش ایمیل و اطلاعات تماس در پنل کاربری

مشاهده گزارشات ورود

کاربران می توانند جهت امنیت بیشتر گزارش کامل زمان ورود خود به پنل کاربری را به همراه آدرس IP و سیستم عامل و مرورگر مشاهده نمایند و در صورت مشاهده ورود مشکوک، جهت امنیت رمز خود را تغییر دهند.

مشاهده گزارشات ورود

مشاهده آرشیو فاکتورها و سفارشات قبلی

امکان مشاهده تاریخچه تمامی سفارشات ثبت شده و وضعیت آن ها، تاریخچه تغییر وضعیت سفارش، رسید دیجیتالی و اقلام سفارش داده شده و سایر اطلاعات مربوط به سفارشات به صورت کامل در پنل کاربری برای کاربران فراهم می باشد.

مشاهده آرشیو فاکتورها و سفارشات قبلی

دفتر نشانی کاربر

کاربران عضو در فروشگاه، امکان ذخیره تعداد نامحدود نشانی در پنل کاربری خود را دارند که هنگام سفارش می توانند یکی از نشانی های وارد شده را جهت دریافت سفارش مشخص نمایند، در این حالت نرم آفزار به صورت خودکار نشانی انتخاب شده را برای آن سفارش منظور می نماید. همچنین کاربر یک نشانی اصلی دارد که در هنگام ثبت سفارش به ‎صورت پیش فرض در نظر گرفته می شود و نیازی به اقدام کاربر نمی باشد. کاربر در حین تکمیل سفارش نیز می تواند نشانی جدیدی در فرم سفارش اضافه نماید که به صورت خودکار به این بخش اضافه می گردد.

دفتر نشانی کاربر

ثبت فیش بانکی جهت سفارش و افزایش حساب کاربری

علاوه بر روش های پرداخت آنلاین و پرداخت در محل، امکان ثبت فیش بانکی نیز فراهم می باشد. کاربران می توانند در حساب کاربری خود، هنگام ثبت فیش بانکی از بین سفارشات معلق خود (در صورت وجود سفارش معلق)، یک مورد را انتخاب نموده و فیش بانکی را برای آن سفارش ثبت نماید. در این صورت وضعیت سفارش از حالت معلق به حالت فیش بانکی ثبت شده تغییر می یابد.

ثبت فیش بانکی جهت سفارش و افزایش حساب کاربری
cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china