امکانات سرور

مجموعه‌ای از قوی‌ترین و به‌روزترین سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در کنار یکدیگر!

امکانات سرور

سخت افزار قوی و به روز HP G8

نسل هشتم سرورهای HP که آخرین و به روزترین نسل سرورهای این شرکت می باشد و توسط سازمان ها و شرکت های بزرگ که اطلاعات موجود بر روی سرورهای آن ها بسیار حساس می باشد و نیاز به امنیت و سرعت بالای سرور دارند، استفاده می گردد. اما در این میان برخی از شرکت ها به علت هزینه بالای این مدل از آن استفاده نمی کنند.

سخت افزار قوی و به روز HP G8

سرور داخل ایران و Response Time پایین

باتوجه به موقعیت مکانی سرور ما و قرار داشتن آن در ایران و در نتیجه فاصله کم بازدیدکنندگان با سرور، زمان پاسخ دهی سرور نسبت به سرورهای خارجی تا 10برابر سریع تر می باشد.

سرور داخل ایران و Response Time پایین

پهنای باند وسیع بر روی سرور

سرور ما از طریق یک لینک ارتباطی اصلی و یک لینک پشتیبان با سرعت STM1 به شرکت ارتباطات زیرساخت متصل می باشد که باعث می گردد محدودیتی در تعداد بازدیدکنندگان همزمان وجود نداشته باشد.

پهنای باند وسیع بر روی سرور

محافظت از طریق فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری

به منظور افزایش ضریب امنیت و قدرت جلوگیری از حملات هکرها و روبات ها به سرور، از فایروال های قدرتمند سخت افزاری در کنار فایروال های نرم افزاری به طور همزمان استفاده می گردد.

محافظت از طریق فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری

امکان ارائه SSL و IP اختصاصی

با توجه به عدم محدودیت در ارائه IP اختصاصی از جانب ما، امکان نصب گواهی SSL بر روی فروشگاه شما، به راحتی فراهم گردیده است. داشتن IP لازمه صدور و نصب گواهی SSL می باشد.

امکان ارائه SSL و IP اختصاصی

استفاده از به روزترین نسخه های لینوکس CentOS

لینوکس CentOS یکی از توزیع های Enterprise سیستم عامل لینوکس جهت راه اندازی سرورهای مهم و Heavy Duty می باشد که اکثر شرکت های بزرگ و مطرح صنعت فناوری اطلاعات در جهان برای راه اندازی سرورهای خود از آن استفاده می نمایند.

استفاده از به روزترین نسخه های لینوکس CentOS

مانیتورینگ و تیونینگ دائم

به علت تغییر دائم الگوریتم روبات هایی که سعی در حمله به سرور و یا سرقت اطلاعات روی سرورها را دارند، لازم است که سرورها دائما مانیتور شده و روش های جدید جلوگیری از روبات ها بر روی آن اعمال گردد. به همین خاظر مایتورینگ و تیونینگ دائم بر روی سرور ما صورت می پذیرد.

مانیتورینگ و تیونینگ دائم

RAID سخت افزاری با حافظه بالا جهت امنیت اطلاعات و سرعت سرور

یک سیستم ذخیره سازی داده بر روی هارددیسک سرور با قابلیت اعتماد بالا می باشد. به این صورت که اطلاعات با روش های مختلفی بر روی چندین هارد مختلف ذخیره می گردد تا در صورت معیوب شدن یک هارد دیسک، اطلاعات حساس حفظ شده و از بین نرود. RAID انواع مختلفی دارد و به صورت نرم افزاری و سخت افزاری قابل تنظیم می باشد. برای حالت سخت افزاری نیاز به استفاده از تجهیزات خاص و پرهزینه می باشد. هرچه بافر این سخت افزار بیشتر باشد، سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات نیز بالاتر می باشد.

RAID سخت افزاری با حافظه بالا جهت امنیت اطلاعات و سرعت سرور

نسخه پشتیبان هفتگی و ماهانه

به منظور امنیت هرچه بیشتر و جلوگیری از اتلاف اطلاعات فروشگاه شما، بر اساس زمان بندی تعیین شده و خودکار، نسخه های پشتیبان از فروشگاه شما به صورت هفتگی و ماهانه تهیه و بر روی سرور ذخیره می گردد.

نسخه پشتیبان هفتگی و ماهانه

فعال بودن Gz

GZ یک روش فشرده سازی صفحات وب به منظور افزایش سرعت بارگذاری و کاهش مصرف پهنای باند سرور می باشد، معمولا به علت بار زیادی که بر سرور اعمال می کند، در اکثر سرورها غیرفعال می باشد، اما در سرور ما این مورد فعال می باشد.

فعال بودن Gz

سازگاری نرم افزار و سرور جهت بهترین بازده

نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور حداکثر سازگاری با نرم افزار فروشگاه ساز سبدخرید را داشته است. همچنین این نرم افزارها به منظور افزایش سرعت با نرم افزار سبدخرید، بهینه شده است.

سازگاری نرم افزار و سرور جهت بهترین بازده

عدم محدودیت در منابع سرور

برخلاف هاستینگ های اشتراکی که برای استفاده از منابع سرور محدودیت تعیین می نمایند(در صورت استفاده بیش از حد مجاز سایت مسدود می گردد)، بر روی سرورهای ما هیچ گونه محدودیتی در استفاده از منابع وجود ندارد. این موضوع در زمانی که آمار بازدیدکنندگان فروشگاه شما بالا می رود، به کمک شما می آید تا فروشگاه شما در بالاترین بار ترافیکی بدون مشکل قطعی مورد استفاده قرار گیرد.

عدم محدودیت در منابع سرور

هارد دیسک پر سرعت SAS با سرعت 15K

این گونه از هارددیسک ها با استفاده از تکنولوژی های خاص به منظور استفاده در سرورهای بزرگ ساخته شده است که سرعت بسیار بالایی (15هزار دور در دقیقه) دارد. هارددیسک به کار رفته در سرور ما نیز از همین نوع می باشد.

هارد دیسک پر سرعت SAS با سرعت 15K

استفاده از فایل سیستم ext4 جهت سرعت هرچه بیشتر

جدیدترین "فایل سیستم" لینوکس می باشد که علاوه بر افزایش سرعت نوشتن و خواندن فایل ها و امنیت اطلاعات، امکان ذخیره فایل های بسیار حجیم را فراهم می کند.

استفاده از فایل سیستم ext4 جهت سرعت هرچه بیشتر

نرم افزارهای تشخیص روبات و اسپمر و حملات DDos

DDos حملاتی است که باعث خارج شدن سرور از سرویس می گردد، با استفاده از نرم افزارهای خاص نصب شده بر روی سرور ما، این حملات شناسایی شده و از آن جلوگیری می گردد.

نرم افزارهای تشخیص روبات و اسپمر و حملات DDos

منابع آزاد سرور

با توجه به اختصاصی بودن سرور و تعداد پایین وب سایت های موجود در آن(فقط فروشگاه های راه اندازی شده با سبدخرید)، منابع سرور آزاد و دارای بار ترافیکی پایین بوده و در نتیجه امنیت و سرعت بارگذاری فروشگاه شما همواره در بالاترین حد ممکن خواهد بود.

منابع آزاد سرور

آپ تایم 99.9%

به علت نظارت همیشگی و تیونینگ دقیق سیستم، سرور شرکت رادفا همواره آنلاین بوده و قطعی و اختلال ندارد. احتمال %0.1 قطعی نیز به منظور به روزرسانی ها در نظر گرفته شده که در مواقع خاص نیاز به Reboot سرور می باشد.

آپ تایم 99.9%
cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china