مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

موتورهای جستجوگر دائما در حال تغییر می باشد و در هر به روز رسانی موتورهای جستجوگر ، یک سری از فاکتورها اولویت بیشتری به خود می گیرند و بعضی از فاکتورهای از اولویت شان کاسته می شود.

در سال 2013 بود که حدود 200 فاکتور که هر کدام دارای الویت بود شناخته شدند اما با گذر زمان نمره بعضی از این فاکتورها افزوده و به نمره بعضی از فاکتور ها اضافه شد البته در این بین فاکتورهای جدیدی نیز اضافه شد .

در این پست آموزشی قصد دارم فاکتورهایی را بیان کنم که در سال 2017 بیشتر تاثیر را در همین مدت کوتاه روی سایت های بزرگ داشته است.

محتوا:

 محتوا به عنوان یکی از مهمترین فاکتورها در بهینه سازی وب سایت ها شناخته شده می باشد  و به عنوان استراتِژی ارشد همیشه شناخته شده می باشد اما بهتر است بدانید که محتوا در یک دوره زمانی دارای قدرت زیادی بوده است.

با مطالعه گزارش های SearchMetrics  میتوان دریافت که 53 درصد از افراد از کلمات کلیدی در عنوان وب سایت خود استفاده کرده اند و همچنین کمتر از 40 درصد افراد کلمات کلیدی خود را در داخل تگ h1 قرار داده اند با توجه به آمارهای بالا میتوان نتیجه گرفت که گوگل در حال ارزیابی محتوا می باشد تا توجه کردن به کلمات کلیدی .

پس میتوان نتیجه گرفت محتوا در صورتی میتواند مفید باشد که به صورت جامع باشد و به قصد کاربر نه هدف از ایجاد محتوا قرار دادن کلمات کلیدی و به قصد سئو سایت.

  2-بک لینک :

بک لینک به عنوان یک فاکتور قوی هنوز باقی مانده است اما با این تفاوت که کیفیت لینک مهم شده است نه کمیت .

بکلینک در صورتی میتوان به رتبه وب سایت شما کمک کنده که با ارزش باشد و در صورتی که لینک خارجی دارای کیفیت نباشد نمیتوان به وب سایت شما برای گرفتن رتبه کمک کند در صورتی که وب سایت شما دارای بکلینک های زیادی می باشد و درون این لینک ها ،لینک های کم کیفیت وجود دارد با شناساسی کردن و حذف این لینک ها  میتوانید به  رتبه وب سایت خود کمک کنید.

 موبایل

یکی از تغییراتی که در سال 2016 دیده ام این بود که گوگل به سمت ریسپانسیو بودن شیفت کرد و عنوان کرد که ریسپانسیو بودن به عنوان یک فاکتور مهم می باشد همچنین مشاهده شد که گوگل ابتدا صفحات مبتنی بر موبایل را ایندکس میکند و سپس محتویات مبتنی دسکتاپ را ، که این میتواند یکی از نکات مهم برای سئو سایت باشد .

 از دیگر فاکتورها میتوان به :

رمز گذاری یا https  :

براساس گزارش ها HTTPS  بیش از همیشه برای سئو مهم شده است. SearchMetrics اعلام کرده است که بیش از 45 درصد از وب سایت هایی که در بالای نتایج هستن از https  استفاده کرده اند.

 

 

Anchor text: که همچنان هم دارای نمره بالایی در سئو می باشد البته به شرطی که لینک های گرفته شده اسپم نباشد وبه صورت غیر طبیعی نباشند و با ترکیبی از کلمات کلیدی عالی ساخته شوند.

 

 

 

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: فاطمه سلمانی.

 

 

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1396/08/23 09:50

آخرین پست های بلاگ

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

برای اینکه مردم بیشتر از کسب‌وکار ما صحبت کنند، باید وارد گود شد و اول از همه ساختار بازاریابی دهان به دهان را درک کنیم. به صورت کلی بازاریابی دهان به دهان از سه بخش

چرا فروش ندارم؟!

چرا فروش ندارم؟!

عدم موفقیت در فروش از مهم ترین نگرانی های هر فروشنده و مدیر فروش است. بر هیچکس پوشیده نیست که بخش فروش، قلب تپنده ی هر بیزینسی است و چه شما مدیر بیزینس خودتان ب

الگوریتم Freshness گوگل

الگوریتم Freshness گوگل

پیش بینی می شود که میزان داده های تولید شده در سال ۲۰۱۷ بیش از داده هایی باشد که در ۵۰۰۰ سال گذشته توسط بشریت تولید شده است. روندی که در

چند نکته برای ایجاد بک لینک

چند نکته برای ایجاد بک لینک

لینک، همواره مهم ترین فاکتور برای گوگل برای رتبه دهی به سایت ها می باشد. اما آیا هر لینکی؟ چگونه باید لینک سازی کنیم؟ چه مواردی از یک لینک در سئو سایت موثر است؟ کیف

 RankBrain الگوریتم جدید رتبه بندی گوگل

RankBrain الگوریتم جدید رتبه بندی گوگل

دنیای سئو مدام در حال تغییر است و فاکتورهایی که برای رتبه بندی سایت‌ها در صفحه نتایج موتورهای جستجو استفاده می‌شود نیز همیشه ثابت نمی‌ماند. گوگل