7 اشتباه مهلک در ایمیل های فروش و تبلیغات

7 اشتباه مهلک در ایمیل های فروش و تبلیغات

برای من مهم نیست که شرکت شما چقدر خلاق است و چه چشم اندازهایی دارد، برای من مهم است که شما قابل اعتماد باشید و در معامله با شما حس خوبی داشته باشم و منفعتی از معامله با شما نصیبم شود.

احتمالا شما تلاش های زیادی برای نشان دادن مزایا و منافع مشتری در خرید از شما در متن ایمیل های تبلیغاتی خود داشته اید، اما بد نیست بدانید که فروشندگان بزرگ از افراد قوی در نویسندگی برای تولید متن ایمیل تبلیغاتی کمک می گیرند!
متاسفانه بسیاری از فروشندگان با اشتباهات کوچک و ساده در متن های ارسالی، فروش خود را به خطر می اندازند! با ارتکاب هر یک از 7 اشتباه زیر، شانس خود را برای فروش یک پله کاهش می دهید:

 1. تمرکز 100% به موضوع ایمیل و عدم توجه به متن اصلی ایمیل
  این که موضوع ایمیل بسیار مهم است واضح است و شکی در آن نیست، اما توجه داشته باشید که موضوع تنها یک بخش مهم از ایمیل است. متن ایمیل نیز به اندازه موضوع آن مهم است و می بایست بر روی آن تمرکز نمود.
   
 2. ارسال ایمیل به مخاطب اشتباه
  توجه داشته باشید که یک ایمیل تبلیغاتی حتما نباید برای همه مخاطبان شما ارسال شود! مخاطبان خود را بر اساس معیارهایی که خودتان می دانید گروه بندی کنید و به هر گروه ایمیل هایی را ارسال نمایید که مرتبط به آن ها می باشد.
   
 3. نوشتن جملات بیش از حد طولانی
   
 4. تعریف زیاد از خود
  برای من (مشتری) مهم نیست که شرکت شما چقدر خلاق است و چه چشم اندازهایی دارد، برای من مهم است که شما قابل اعتماد باشید و در معامله با شما حس خوبی داشته باشم و منفعتی از معامله با شما نصیبم شود.
  در نتیجه بخش زیادی از ایمیل را به تعریف اضافی از خود اختصاص ندهید!
   
 5. در نظر نگرفتن و بیان نکردن مزایای مشتری
  برای مشتری مهم است که بداند خرید از شما چه مزایای برایش دارد. سعی کنید در ایمیل های خود مزایا و منافعی که مشتری در معامله با شما نصیبش می شود را بیان کنید وگرنه معرفی محصول و تبلیغات را که همه انجام می دهند!
   
 6. اتمام ایمیل با عبارات گنگ و نامرتبط
  جمله پایانی ایمیل شما می بایست یک پیشنهاد خوب باشد که مشتری را راغب به خرید کند، از بیان جملات گنگ و نامفهموم که مشتری را سردر گم می کند خووداری نمایید.
   
 7. عدم توجه به غلط های گرامری و املایی

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: محمد ناصری.

 • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
 • 1395/09/03 13:55

آخرین پست های بلاگ

طراحی کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین تبلیغاتی

در دنیای بازاریابی اینترنتی طراحی کمپین تبلیغاتی برای جذب مخاطب در وب سایت شما از اهمیت زیادی برخوردار است. شما با طراحی یک کمپین تبلیغاتی درست می توانید بازدیدکنندگان

۳ راه موثر و کم هزینه برای برندینگ

۳ راه موثر و کم هزینه برای برندینگ

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بزرگترین مشکل بیزنس شما چیست؟ مشکل از سرمایه و قیمت محصولات و سرویس ها نیست. مشکل نبود مشتری و نبود نیاز به محصول و

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات کلامی یک نیروی قوی طبیعی است که در جامعه وجود دارد که تاثیر غیر قابل انکاری در تصمیم‌گیری مصرف کنندگان دارد. در اصل تبلیغات کلامی چیزی است که ما هر

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

برای اینکه مردم بیشتر از کسب‌وکار ما صحبت کنند، باید وارد گود شد و اول از همه ساختار بازاریابی دهان به دهان را درک کنیم. به صورت کلی بازاریابی دهان به دهان از سه بخش

چرا فروش ندارم؟!

چرا فروش ندارم؟!

عدم موفقیت در فروش از مهم ترین نگرانی های هر فروشنده و مدیر فروش است. بر هیچکس پوشیده نیست که بخش فروش، قلب تپنده ی هر بیزینسی است و چه شما مدیر بیزینس خودتان ب