7 اشتباه مهلک در ایمیل های فروش و تبلیغات

7 اشتباه مهلک در ایمیل های فروش و تبلیغات

برای من مهم نیست که شرکت شما چقدر خلاق است و چه چشم اندازهایی دارد، برای من مهم است که شما قابل اعتماد باشید و در معامله با شما حس خوبی داشته باشم و منفعتی از معامله با شما نصیبم شود.

احتمالا شما تلاش های زیادی برای نشان دادن مزایا و منافع مشتری در خرید از شما در متن ایمیل های تبلیغاتی خود داشته اید، اما بد نیست بدانید که فروشندگان بزرگ از افراد قوی در نویسندگی برای تولید متن ایمیل تبلیغاتی کمک می گیرند!
متاسفانه بسیاری از فروشندگان با اشتباهات کوچک و ساده در متن های ارسالی، فروش خود را به خطر می اندازند! با ارتکاب هر یک از 7 اشتباه زیر، شانس خود را برای فروش یک پله کاهش می دهید:

 1. تمرکز 100% به موضوع ایمیل و عدم توجه به متن اصلی ایمیل
  این که موضوع ایمیل بسیار مهم است واضح است و شکی در آن نیست، اما توجه داشته باشید که موضوع تنها یک بخش مهم از ایمیل است. متن ایمیل نیز به اندازه موضوع آن مهم است و می بایست بر روی آن تمرکز نمود.
   
 2. ارسال ایمیل به مخاطب اشتباه
  توجه داشته باشید که یک ایمیل تبلیغاتی حتما نباید برای همه مخاطبان شما ارسال شود! مخاطبان خود را بر اساس معیارهایی که خودتان می دانید گروه بندی کنید و به هر گروه ایمیل هایی را ارسال نمایید که مرتبط به آن ها می باشد.
   
 3. نوشتن جملات بیش از حد طولانی
   
 4. تعریف زیاد از خود
  برای من (مشتری) مهم نیست که شرکت شما چقدر خلاق است و چه چشم اندازهایی دارد، برای من مهم است که شما قابل اعتماد باشید و در معامله با شما حس خوبی داشته باشم و منفعتی از معامله با شما نصیبم شود.
  در نتیجه بخش زیادی از ایمیل را به تعریف اضافی از خود اختصاص ندهید!
   
 5. در نظر نگرفتن و بیان نکردن مزایای مشتری
  برای مشتری مهم است که بداند خرید از شما چه مزایای برایش دارد. سعی کنید در ایمیل های خود مزایا و منافعی که مشتری در معامله با شما نصیبش می شود را بیان کنید وگرنه معرفی محصول و تبلیغات را که همه انجام می دهند!
   
 6. اتمام ایمیل با عبارات گنگ و نامرتبط
  جمله پایانی ایمیل شما می بایست یک پیشنهاد خوب باشد که مشتری را راغب به خرید کند، از بیان جملات گنگ و نامفهموم که مشتری را سردر گم می کند خووداری نمایید.
   
 7. عدم توجه به غلط های گرامری و املایی

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: محمد ناصری.

 • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
 • 1395/09/03 13:55

آخرین پست های بلاگ

تولید محتوای با کیفیت و اصیل

تولید محتوای با کیفیت و اصیل

علاوه بر مطالب ارائه شده درباره سئو داخلی، تولید محتوا را نباید نادیده گرفت. درواقع هر سایت با محتوا درونش معنا پیدا می‌کند. بنابراین محتوا عامل اصلی و تعیین‌کننده‌ای در رسیدن به رتب

چگونه سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم؟

چگونه سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم؟

طبق آمارها حدود ۹۰ درصد کاربران از مرورگر گوگل برای جستجو استفاده می‌کنند و دراین‌بین بیش از

آیا سئو همان تبلیغات کلیکی است؟

آیا سئو همان تبلیغات کلیکی است؟

گسترش و رقابت بالا در تجارت الکترونیکی، سبب شده که همه صاحبان سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی، سخت در تلاش جهت یافتن بهترین روش بهینه‌سازی و افزای

بهینه سازی تصویر در وب

بهینه سازی تصویر در وب

تصاویر با کیفیت در دنیای وب، همیشه بین استفاده از فایل هایی با اندازه کوچک تر و در عین حال فراهم کردن کیفیت بالای تصویر، تعادل ایجاد می کند. تعبیه و استفاده م

مفاهیم هرم معکوس از دیدگاه SEO

مفاهیم هرم معکوس از دیدگاه SEO

استفاده از هرم معکوس از جنبه های دیگری نیز مهم است. علاوه بر استفاده از هرم معکوس در مطالب آنلاین، استفاده از آن سبب کمک کردن و بهینه کردن موتورهای جستجو یا (Search Engine Optimization/SEO) نیز خوا

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china