7 اشتباه مهلک در ایمیل های فروش و تبلیغات

7 اشتباه مهلک در ایمیل های فروش و تبلیغات

برای من مهم نیست که شرکت شما چقدر خلاق است و چه چشم اندازهایی دارد، برای من مهم است که شما قابل اعتماد باشید و در معامله با شما حس خوبی داشته باشم و منفعتی از معامله با شما نصیبم شود.

احتمالا شما تلاش های زیادی برای نشان دادن مزایا و منافع مشتری در خرید از شما در متن ایمیل های تبلیغاتی خود داشته اید، اما بد نیست بدانید که فروشندگان بزرگ از افراد قوی در نویسندگی برای تولید متن ایمیل تبلیغاتی کمک می گیرند!
متاسفانه بسیاری از فروشندگان با اشتباهات کوچک و ساده در متن های ارسالی، فروش خود را به خطر می اندازند! با ارتکاب هر یک از 7 اشتباه زیر، شانس خود را برای فروش یک پله کاهش می دهید:

 1. تمرکز 100% به موضوع ایمیل و عدم توجه به متن اصلی ایمیل
  این که موضوع ایمیل بسیار مهم است واضح است و شکی در آن نیست، اما توجه داشته باشید که موضوع تنها یک بخش مهم از ایمیل است. متن ایمیل نیز به اندازه موضوع آن مهم است و می بایست بر روی آن تمرکز نمود.
   
 2. ارسال ایمیل به مخاطب اشتباه
  توجه داشته باشید که یک ایمیل تبلیغاتی حتما نباید برای همه مخاطبان شما ارسال شود! مخاطبان خود را بر اساس معیارهایی که خودتان می دانید گروه بندی کنید و به هر گروه ایمیل هایی را ارسال نمایید که مرتبط به آن ها می باشد.
   
 3. نوشتن جملات بیش از حد طولانی
   
 4. تعریف زیاد از خود
  برای من (مشتری) مهم نیست که شرکت شما چقدر خلاق است و چه چشم اندازهایی دارد، برای من مهم است که شما قابل اعتماد باشید و در معامله با شما حس خوبی داشته باشم و منفعتی از معامله با شما نصیبم شود.
  در نتیجه بخش زیادی از ایمیل را به تعریف اضافی از خود اختصاص ندهید!
   
 5. در نظر نگرفتن و بیان نکردن مزایای مشتری
  برای مشتری مهم است که بداند خرید از شما چه مزایای برایش دارد. سعی کنید در ایمیل های خود مزایا و منافعی که مشتری در معامله با شما نصیبش می شود را بیان کنید وگرنه معرفی محصول و تبلیغات را که همه انجام می دهند!
   
 6. اتمام ایمیل با عبارات گنگ و نامرتبط
  جمله پایانی ایمیل شما می بایست یک پیشنهاد خوب باشد که مشتری را راغب به خرید کند، از بیان جملات گنگ و نامفهموم که مشتری را سردر گم می کند خووداری نمایید.
   
 7. عدم توجه به غلط های گرامری و املایی

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: محمد ناصری.

 • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
 • 1395/09/03 13:55

آخرین پست های بلاگ

سئو 2018

سئو 2018

با آمدن سال 2018 مباحث سئو سال 2018 نیز شروع می شود بسیاری از وب سایت ها از همین الان خود را برای سال 2018 آماده می کنند و آماده هستند تا با آخرین ترفندهای سئو

تشخیص پنالتی گوگل

تشخیص پنالتی گوگل

اینکه تشخیص دهیم پنالتی وب سایت چه زمانی اتفاق می افتد و بتوانیم وب سایت خودمان را برگردانیم بسیار مهم می باشد چرا که پنالتی سایت باعث افت رتبه سایت یا از بین ر

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

وبلاگ می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ در سئو باشد که به مرور زمان می توانید نتایج مثبت استفاده از آن را ببینید. در این مقاله می خواهیم درباره اینکه وبلاگ چگونه

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

سئو کلاه سیاه به تکنیک ها، استراتژی ها و روش هایی گفته می شود که از روش های غیرقانونی و مخرب سعی می کنند رتبه وب سایت افزایش دهند. در واقع در سئو کلاه سیاه، هدف

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

سئو کلاه سفید به روش های اصولی بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که طبق دستورالعمل ها و موازین موتورهای جستجو کار بهینه سازی سایت انجام می گردد و معمولا نت