5 اشتباه رایجی که باعث می شود ایمیل های شما نادیده گرفته شود!

5 اشتباه رایجی که باعث می شود ایمیل های شما نادیده گرفته شود!

اگر نتوانید کاری کنید که مشتریان به ایمیل های شما واکنش نشان دهند، دچار دردسر بزرگی شده اید!

هر روز 112.4 میلیارد ایمیل در سراسر جهان رد و بدل می گردد که در این میان سهم هرکس به طور میانگین 122 ایمیل دریافتی و ارسالی می باشد. با وجود گسترش دیگر کانال های ارتباطی ایمیل همچنان به عنوان مهمترین ِ این ابزار روز به روز در حال گسترش است.

اگر نتوانید کاری کنید که مشتریان به ایمیل های شما واکنش نشان دهند، دچار دردسر بزرگی شده اید! در این مقاله 5 اشتباه رایجی را که سبب می گردد ایمیل های شما نادیده گرفته شوند را معرفی می کنیم:

عدم شفافیت و مشخص نبودن چیزی که می خواهید
هدفتان از ایمیلی که ارسال می کنید چیست؟ آیا ایمیل ارسالی منظور شما را به درستی به خواننده منتقل می کند؟ و .... اینها مواردی هستند که باید در هنگام تهیه و ارسال ایمیل در نظر بگیرید و سپس بر اساس آن ایمیل خود را تهیه نمایید.

عدم رعایت اصل TL ; DR
این اصل (Too Long ; Didn’t Read) بیانگر این است که اگر ایمیل شما طولانی باشد، قطعا خوانده نمی شود! پس سعی کنید ایمیل تان مختصر و مفید باشد.

موضوع نامناسب
قوانین ایمیل مارکتینگ بر روی کسب و کار شما تاثیرگذار است. مشتری در نگاه اول فقط به موضوع ایمیل شما نگاه می کند نه متن آن! هرچقدر هم که متن یک ایمیل جذاب و حرفه ای باشد، چنانچه موضوع آن به درستی انتخاب نشده باشد، عملا تاثیری نخواهد داشت و مشتری از خواندن آن اجتناب خواهد کرد.

محتوای نامناسب
محتوای ایمیل باید ساده، مختصر و روان باشد. از به کار بردن کلمات سنگین و پیچیده که شخص را دچار کج فهمی می کند بپرهیزید. همچنین قواعد دستوری و املایی را نیز در متن ایمیل رعایت نمایید. به کار بردن کلمات و عبارات عامیانه تاثیر منفی در کار شما خواهد داشت.

ایمیل همیشه بهترین راه ارتباطی نیست
ما راه های زیادی برای ارتباط با مشتریان داریم که ایمیل یکی از آن هاست. در بعضی مواقع، ایمیل بهترین گزینه نخواهد بود. گاهی اوقات نیاز هست که از روش های ارتباطی دیگر بهره بگیریم. پس همیشه به ایمیل تکیه نکنیم.

 

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: محمد ناصری.

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1395/05/16 16:14

آخرین پست های بلاگ

سئو 2018

سئو 2018

با آمدن سال 2018 مباحث سئو سال 2018 نیز شروع می شود بسیاری از وب سایت ها از همین الان خود را برای سال 2018 آماده می کنند و آماده هستند تا با آخرین ترفندهای سئو

تشخیص پنالتی گوگل

تشخیص پنالتی گوگل

اینکه تشخیص دهیم پنالتی وب سایت چه زمانی اتفاق می افتد و بتوانیم وب سایت خودمان را برگردانیم بسیار مهم می باشد چرا که پنالتی سایت باعث افت رتبه سایت یا از بین ر

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

وبلاگ می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ در سئو باشد که به مرور زمان می توانید نتایج مثبت استفاده از آن را ببینید. در این مقاله می خواهیم درباره اینکه وبلاگ چگونه

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

سئو کلاه سیاه به تکنیک ها، استراتژی ها و روش هایی گفته می شود که از روش های غیرقانونی و مخرب سعی می کنند رتبه وب سایت افزایش دهند. در واقع در سئو کلاه سیاه، هدف

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

سئو کلاه سفید به روش های اصولی بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که طبق دستورالعمل ها و موازین موتورهای جستجو کار بهینه سازی سایت انجام می گردد و معمولا نت