5 اشتباه رایجی که باعث می شود ایمیل های شما نادیده گرفته شود!

5 اشتباه رایجی که باعث می شود ایمیل های شما نادیده گرفته شود!

اگر نتوانید کاری کنید که مشتریان به ایمیل های شما واکنش نشان دهند، دچار دردسر بزرگی شده اید!

هر روز 112.4 میلیارد ایمیل در سراسر جهان رد و بدل می گردد که در این میان سهم هرکس به طور میانگین 122 ایمیل دریافتی و ارسالی می باشد. با وجود گسترش دیگر کانال های ارتباطی ایمیل همچنان به عنوان مهمترین ِ این ابزار روز به روز در حال گسترش است.

اگر نتوانید کاری کنید که مشتریان به ایمیل های شما واکنش نشان دهند، دچار دردسر بزرگی شده اید! در این مقاله 5 اشتباه رایجی را که سبب می گردد ایمیل های شما نادیده گرفته شوند را معرفی می کنیم:

عدم شفافیت و مشخص نبودن چیزی که می خواهید
هدفتان از ایمیلی که ارسال می کنید چیست؟ آیا ایمیل ارسالی منظور شما را به درستی به خواننده منتقل می کند؟ و .... اینها مواردی هستند که باید در هنگام تهیه و ارسال ایمیل در نظر بگیرید و سپس بر اساس آن ایمیل خود را تهیه نمایید.

عدم رعایت اصل TL ; DR
این اصل (Too Long ; Didn’t Read) بیانگر این است که اگر ایمیل شما طولانی باشد، قطعا خوانده نمی شود! پس سعی کنید ایمیل تان مختصر و مفید باشد.

موضوع نامناسب
قوانین ایمیل مارکتینگ بر روی کسب و کار شما تاثیرگذار است. مشتری در نگاه اول فقط به موضوع ایمیل شما نگاه می کند نه متن آن! هرچقدر هم که متن یک ایمیل جذاب و حرفه ای باشد، چنانچه موضوع آن به درستی انتخاب نشده باشد، عملا تاثیری نخواهد داشت و مشتری از خواندن آن اجتناب خواهد کرد.

محتوای نامناسب
محتوای ایمیل باید ساده، مختصر و روان باشد. از به کار بردن کلمات سنگین و پیچیده که شخص را دچار کج فهمی می کند بپرهیزید. همچنین قواعد دستوری و املایی را نیز در متن ایمیل رعایت نمایید. به کار بردن کلمات و عبارات عامیانه تاثیر منفی در کار شما خواهد داشت.

ایمیل همیشه بهترین راه ارتباطی نیست
ما راه های زیادی برای ارتباط با مشتریان داریم که ایمیل یکی از آن هاست. در بعضی مواقع، ایمیل بهترین گزینه نخواهد بود. گاهی اوقات نیاز هست که از روش های ارتباطی دیگر بهره بگیریم. پس همیشه به ایمیل تکیه نکنیم.

 

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: محمد ناصری.

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1395/05/16 16:14

آخرین پست های بلاگ

مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

موتورهای جستجوگر دائما در حال تغییر می باشد و در هر به روز رسانی موتورهای جستجوگر ، یک سری از فاکتورها او

تکامل بازاریابی تلفنی

تکامل بازاریابی تلفنی

در سال 1983 در حالیکه هیچ کس حتی فکر آیفون x را هم نمی کرد پیشگویی ها هاکی از این بود که در آینده یک دستگاه ارتباطی به صورت شخصی در

Crawling و Indexing به چه معناست؟

Crawling و Indexing به چه معناست؟

سئو مبحث پیچیده ای است و قبل از اینکه وارد آن شوید لازم است این دو مفهوم اصلی را بدانید. اگر حتی مدت کمی با وب کار کرده باشید حتما این دو اصطلاح را شنیده اید. د

آیا کاربران آیفون نسبت به کاربران اندروید آنلاین تر هستند؟

آیا کاربران آیفون نسبت به کاربران اندروید آنلاین تر هستند؟

اپل تازه ترین گوشی خود را به بازار عرضه کرده است. اگر بخواهیم از نظر قیمت گوشی های آیفون را با سایر اسمارت فون ها مقایسه کنیم قیمت این تلفن ها نسبت به سایر تلفن های موجود

ساختار عمودی در مدیریت محتوا

ساختار عمودی در مدیریت محتوا

اگر در مورد نحوه قرار دادن محتوا در وب سایتتان سر در گم هستید در این مقاله شما را با ساختار سیلو آشنا می کنیم.