6نکته کلیدی در استفاده بهینه از  پاپ آپ

6نکته کلیدی در استفاده بهینه از پاپ آپ

به طور کلی پاپ آپ برای جلب نظر باردیدکنندگان استفاده می شود، بنابراین پیشنهادی که ارائه می کنید باید به اندازه کافی برای مشتری جذاب باشد.

پاپ آپ ها به منظور بالا بردن بازدید از وب سایت یا بدست آوردن نشانی ایمیل دیگران استفاده می شوند. پیش تر درباره مزایا و معایب پاپ آپ توضیحاتی ارائه کرده ایم. در اینجا به 6 نکته مهم در استفاده از پاپ آپ ها می پردازیم که با رعایت آن ها، تاثیر بهتری را در کسب و کارتان احساس خواهید کرد:

بستن راحت
هدف پاپ آپ تبدیل بازدیدکننده به خریدار است، نه آزار و اذیت او. دکمه "بستن" یا غیرفعال کردن پاپ آپ می بایست در دسترس باشد تا بازدیدکننده به راحتی آن را ببندد، نه اینکه برای بستن آن مجبور شود کل صفحه را ببندد.

پاپ آپ را متناسب با برندتان طراحی کنید
طراحی پاپ آپ می بایست به گونه ای باشد که از لحاظ رنگ، طرح، شعار و .. کاملا متناسب و مرتبط با برند شما باشد.

به موبایل فکر کنید!
بسیاری از بازدیدکنندگان کسانی هستند که با موبایل از سایت شما دیدن می کنند. اگر پاپ آپ مورد نظرتان در موبایل به درستی نمایش داده نشود، بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد.

پاپ آپ تان را برای سلیقه های متفاوت طراحی کنید!
به جای اینکه یک پاپ کلی طراحی کنید، چندین پاپ آپ با طرح و پشنهادهای مختلف برای افراد با سلیقه های متفاوت ایجاد نمایید تا هر بار هنگام لود شدن صفحه، یکی از این پاپ آپ ها نمایش داده شود.

به پیشنهادی که می دهید بسیار دقت کنید!
به طور کلی پاپ آپ برای جلب نظر باردیدکنندگان استفاده می شود، بنابراین پیشنهادی که ارائه می کنید باید به اندازه کافی برای مشتری جذاب باشد. به طور مثال اگر از طریق پاپ آپ می خواهید بانک ایمیل مشتریان را جمع آوری کنید، باید پیشنهادی دهید که کاربر راضی شود ایمیل خود را وارد کند.

بیش از حد از پاپ آپ استفاده نکنید.
برای تمامی صفحات از پاپ آپ استفاده نکنید! پاپ آپ باید در هر بار بازدید یک بار و فقط در صفحه اصلی بارگذاری گردد، در غیر اینصورت تاثیر عکس خواهد داشت!

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: محمد ناصری.

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1395/05/02 15:05

آخرین پست های بلاگ

سئو 2018

سئو 2018

با آمدن سال 2018 مباحث سئو سال 2018 نیز شروع می شود بسیاری از وب سایت ها از همین الان خود را برای سال 2018 آماده می کنند و آماده هستند تا با آخرین ترفندهای سئو

تشخیص پنالتی گوگل

تشخیص پنالتی گوگل

اینکه تشخیص دهیم پنالتی وب سایت چه زمانی اتفاق می افتد و بتوانیم وب سایت خودمان را برگردانیم بسیار مهم می باشد چرا که پنالتی سایت باعث افت رتبه سایت یا از بین ر

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

وبلاگ می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ در سئو باشد که به مرور زمان می توانید نتایج مثبت استفاده از آن را ببینید. در این مقاله می خواهیم درباره اینکه وبلاگ چگونه

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

سئو کلاه سیاه به تکنیک ها، استراتژی ها و روش هایی گفته می شود که از روش های غیرقانونی و مخرب سعی می کنند رتبه وب سایت افزایش دهند. در واقع در سئو کلاه سیاه، هدف

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

سئو کلاه سفید به روش های اصولی بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که طبق دستورالعمل ها و موازین موتورهای جستجو کار بهینه سازی سایت انجام می گردد و معمولا نت