6نکته کلیدی در استفاده بهینه از  پاپ آپ

6نکته کلیدی در استفاده بهینه از پاپ آپ

به طور کلی پاپ آپ برای جلب نظر باردیدکنندگان استفاده می شود، بنابراین پیشنهادی که ارائه می کنید باید به اندازه کافی برای مشتری جذاب باشد.

پاپ آپ ها به منظور بالا بردن بازدید از وب سایت یا بدست آوردن نشانی ایمیل دیگران استفاده می شوند. پیش تر درباره مزایا و معایب پاپ آپ توضیحاتی ارائه کرده ایم. در اینجا به 6 نکته مهم در استفاده از پاپ آپ ها می پردازیم که با رعایت آن ها، تاثیر بهتری را در کسب و کارتان احساس خواهید کرد:

بستن راحت
هدف پاپ آپ تبدیل بازدیدکننده به خریدار است، نه آزار و اذیت او. دکمه "بستن" یا غیرفعال کردن پاپ آپ می بایست در دسترس باشد تا بازدیدکننده به راحتی آن را ببندد، نه اینکه برای بستن آن مجبور شود کل صفحه را ببندد.

پاپ آپ را متناسب با برندتان طراحی کنید
طراحی پاپ آپ می بایست به گونه ای باشد که از لحاظ رنگ، طرح، شعار و .. کاملا متناسب و مرتبط با برند شما باشد.

به موبایل فکر کنید!
بسیاری از بازدیدکنندگان کسانی هستند که با موبایل از سایت شما دیدن می کنند. اگر پاپ آپ مورد نظرتان در موبایل به درستی نمایش داده نشود، بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد.

پاپ آپ تان را برای سلیقه های متفاوت طراحی کنید!
به جای اینکه یک پاپ کلی طراحی کنید، چندین پاپ آپ با طرح و پشنهادهای مختلف برای افراد با سلیقه های متفاوت ایجاد نمایید تا هر بار هنگام لود شدن صفحه، یکی از این پاپ آپ ها نمایش داده شود.

به پیشنهادی که می دهید بسیار دقت کنید!
به طور کلی پاپ آپ برای جلب نظر باردیدکنندگان استفاده می شود، بنابراین پیشنهادی که ارائه می کنید باید به اندازه کافی برای مشتری جذاب باشد. به طور مثال اگر از طریق پاپ آپ می خواهید بانک ایمیل مشتریان را جمع آوری کنید، باید پیشنهادی دهید که کاربر راضی شود ایمیل خود را وارد کند.

بیش از حد از پاپ آپ استفاده نکنید.
برای تمامی صفحات از پاپ آپ استفاده نکنید! پاپ آپ باید در هر بار بازدید یک بار و فقط در صفحه اصلی بارگذاری گردد، در غیر اینصورت تاثیر عکس خواهد داشت!

در صورتی که این مطلب برایتان مفید بود، با اشتراک آن در میان دوستانتان ما را در جهت ارائه مطالب بیشتر یاری نمایید.


آیا می دانستید تتها برخی از مقالات ما در بلاگ منتشر می گردد؟

برای مشاهده تمامی مطالب مفید در زمینه تجارت الکترونیک، بازاریابی آنلاین، افزایش فروش، سئو و .... به کانال تلگرام ما بپیوندید. برای عضویت کافی‌ست روی عکس زیر کلیک نمایید و یا نام کاربری radfaco در نرم افزار تلگرام جستجو نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ارسال شماره همراه‌تان به ایمیل info@sabadkharid.com، عضویت خود در کانال را به ما واگذار نمایید.

کانال تلگرام شرکت راد فناوری اطلاعات

ارائه توسط: محمد ناصری.

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1395/05/02 15:05

آخرین پست های بلاگ

طراحی کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین تبلیغاتی

در دنیای بازاریابی اینترنتی طراحی کمپین تبلیغاتی برای جذب مخاطب در وب سایت شما از اهمیت زیادی برخوردار است. شما با طراحی یک کمپین تبلیغاتی درست می توانید بازدیدکنندگان

۳ راه موثر و کم هزینه برای برندینگ

۳ راه موثر و کم هزینه برای برندینگ

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بزرگترین مشکل بیزنس شما چیست؟ مشکل از سرمایه و قیمت محصولات و سرویس ها نیست. مشکل نبود مشتری و نبود نیاز به محصول و

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات کلامی یک نیروی قوی طبیعی است که در جامعه وجود دارد که تاثیر غیر قابل انکاری در تصمیم‌گیری مصرف کنندگان دارد. در اصل تبلیغات کلامی چیزی است که ما هر

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

برای اینکه مردم بیشتر از کسب‌وکار ما صحبت کنند، باید وارد گود شد و اول از همه ساختار بازاریابی دهان به دهان را درک کنیم. به صورت کلی بازاریابی دهان به دهان از سه بخش

چرا فروش ندارم؟!

چرا فروش ندارم؟!

عدم موفقیت در فروش از مهم ترین نگرانی های هر فروشنده و مدیر فروش است. بر هیچکس پوشیده نیست که بخش فروش، قلب تپنده ی هر بیزینسی است و چه شما مدیر بیزینس خودتان ب