11 نکته کلیدی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی

11 نکته کلیدی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی

نیازی نیست از همین ابتدا کارهای بزرگی انجام دهید تا فروش موفقی داشته باشید. آگاهی به نکات اولیه فروش اینترنتی و رعایت این موارد، اولین قدم در جهت گسترش کسب و کار و افزایش فروش می‌باشد. 

مواردی که در ادامه به آن می‌پردازیم، از ابتدایی‌ترین اصول فروش اینترنتی می‌باشد که متاسفانه اکثر افراد آن را نادیده می‌گیرند:

 • از عناوین مناسب برای محصولات خود استفاده کنید، عنوان محصولات باید طوری باشد که کاربر را سمت کالا جذب کند. استفاده از کد و ارقام به جای نام محصول به شدت تاثیر منفی دارد.
 • از استفاده از انیمیشن یا هر چیز چشمک زن و متحرک در فروشگاه که به‌طور مستقیم در فروش کالا موثر نیست به‌شدت پرهیز نمایید. این موارد در اکثر زمان‌ها حواس بازدید کننده را از هدف اصلی فروشگاه یعنی فروش کالای شما پرت می‌کند. همچنین سرعت بارگذاری سایت شما را کاهش می‌دهند.
 • سعی کنید تمامی تصاویر به کار رفته در فروشگاه از یک استاندارد خاص پیروی کنند و یک شکل باشند. بهترین حالت استفاه از تصاویر مربع به یک اندازه با زمینه روشن می باشد.
 • از محصول خود از تمام زوایا تصویر قرار دهید و به یک تصویر بسنده نکنید.
 • شماره تلفن و روش‌های ارتباطی با خود را در در جاهای مختلف سایت در دسترس قرار دهید.
 • سعی کنید توضیحات جامع و کاملی درباره محصول خود ارائه نمایید و در هنگام درج توضیحات استانداردهای نگارشی نظیر سایز متن، فاصله خطوط، رنگ متن و ... را نیز رعایت کنید.
 • پیشنهاداتی نظیر تخفیف ویژه، نظرسنجی و قرعه‌کشی باعث ایجاد انگیزه در مشتری می‌گردد، می‌توانید با توجه به توان خودتان مسابقات و قرعه‌کشی برگزار نمایید و با اهدای جایزه کاربران را به سمت خود جذب نمایید.
 • از شبکه‌های اجتماعی برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود استفاده نمایید. شبکه‌های اجتماعی به‌شدت قدرتمند و در عین حال رایگان هستند.
 • برای بازدیدکننده فضایی ایجاد کنید که احساس امنیت نماید. استفاده از نماد اعتماد الکترونیکی ودرگاه پرداخت امن بهترین گزینه می‌باشند.
 • سعی کنید انواع روش‌های پرداخت را در فروشگاه خود داشته باشید. روش‌هایی مانند پرداخت در محل، پرداخت آنلاین و یا پرداخت کارت به کارت.
 • مشتری با خرید از شما از چه مزایایی بهره‌مند می‌شود؟ بیان و القای این مورد به مشتری در واقع مهمترین بخش صفحه فروش شماست.

 • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
 • 1394/05/04 10:02

آخرین پست های بلاگ

سئو 2018

سئو 2018

با آمدن سال 2018 مباحث سئو سال 2018 نیز شروع می شود بسیاری از وب سایت ها از همین الان خود را برای سال 2018 آماده می کنند و آماده هستند تا با آخرین ترفندهای سئو

تشخیص پنالتی گوگل

تشخیص پنالتی گوگل

اینکه تشخیص دهیم پنالتی وب سایت چه زمانی اتفاق می افتد و بتوانیم وب سایت خودمان را برگردانیم بسیار مهم می باشد چرا که پنالتی سایت باعث افت رتبه سایت یا از بین ر

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

وبلاگ می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ در سئو باشد که به مرور زمان می توانید نتایج مثبت استفاده از آن را ببینید. در این مقاله می خواهیم درباره اینکه وبلاگ چگونه

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

سئو کلاه سیاه به تکنیک ها، استراتژی ها و روش هایی گفته می شود که از روش های غیرقانونی و مخرب سعی می کنند رتبه وب سایت افزایش دهند. در واقع در سئو کلاه سیاه، هدف

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

سئو کلاه سفید به روش های اصولی بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که طبق دستورالعمل ها و موازین موتورهای جستجو کار بهینه سازی سایت انجام می گردد و معمولا نت