مزایای سرورهای داخلی میزبانی وب نسبت به سرورهای خارجی

مزایای سرورهای داخلی میزبانی وب نسبت به سرورهای خارجی

یکی از مهم‌ترین مواردی که کاربران هنگام تهیه خدمات میزبانی با آن روبه‌رو هستند، انتخاب سرورهای ایران و یا خارج از ایران می‌باشد.

در ادامه به بیان مزایای سرورهای داخل ایران نسبت به سرورهای خارج از ایران می‌پردازیم:

مخاطبین سرور
با توجه به اینکه برخی از کاربران سایت‌ها، افرادی هستند که از اینترنت ملی استفاده می‌کنند و از آنجایی که اینگونه افراد فقط به سایت‌هایی دسترسی دارند که از خدمات میزبانی وب ملی بهره می‌برند، در نتیجه انتخاب سرورهای خارج از کشور موجب از دست دادن اینگونه مخاطبین خواهد شد.
همچنین در برخی مواقع، در صورت بروز اختلال در اینترنت ایران، معمولا شاهد کندی و یا عدم دسترسی به سایت‌هایی هستیم که بر روی سرورهای خارجی میزبانی می‌شوند. در این شرایط نیز کاربران، سایت‌هایی را که روی سرورهای داخل ایران میزبانی می‌شوند، بدون مشکل مشاهده خواهند کرد.

سرعت بارگذاری بالاتر
با توجه به محل قرارگیری سرور و فاصله فیزیکی کمتر با کاربرانی که از داخل ایران سایت‌ها را مشاهده می‌کنند، بارگذاری سایت‌هایی که روی سرور داخلی قرار دارند، با سرعت بسیار بالاتری نسبت به سرورهای خارجی، صورت می‌پذیرد.

عدم امکان تحریم
به‌دلیل قرارگیری سرور در داخل خاک ایران و با توجه به داخلی بودن سرویس‌ها و همچنین عدم وابستگی به خارج از کشور، امکان قطع شدن سرویس به‌دلیل تحریم وجود ندارد.

دسترسی فیزیکی به سرور
با توجه به قرارگیری سرور در داخل ایران، در صورت نیاز به بازرسی‌های دوره‌ای، تعویض قطعات سرور و یا موارد مشابه، دسترسی به سرور به‌سادگی امکان پذیر می‌باشد. حال آنکه این شرایط برای سرورهای خارج از ایران فراهم نمی‌باشد.

امنیت سرور
به‌طور قطع، فراهم نمودن امنیت فیزیکی برای سرورهای داخل بسیار آسان‌تر و راحت‌تر از سرورهای خارج از ایران می‌باشد.
همچنین با توجه به اینکه اطلاعات روی سرورهای داخل ایران جهت نمایش به کاربران، از داخل کشور خارج نمی‌گردند، از لحاظ امنیت سایبری نیز، نسبت به سرورهای خارجی دارای برتری هستند.

چرا خدمات میزبانی وب رادفا؟

  • ارائه خدمات میزبانی وب کاملا اختصاصی

ارائه خدمات میزبانی وب به‌طور اختصاصی و فقط به مشتریان نرم‌افزار فروشگاه‌ساز سبدخرید باعث گردیده سرورهای ما همواره دارای بار ترافیکی بسیار پایین بوده و در نتیجه سرعت بارگذاری فروشگاه‌های راه‌اندازی شده بر روی سرور همواره بالا باشد.

  • موقعیت فیزیکی سرور (داخل ایران)
  • مشخصات سختافزاری و ویژگی‌های منحصر به‌فرد سرور

 

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1394/04/30 10:10

آخرین پست های بلاگ

طراحی کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین تبلیغاتی

در دنیای بازاریابی اینترنتی طراحی کمپین تبلیغاتی برای جذب مخاطب در وب سایت شما از اهمیت زیادی برخوردار است. شما با طراحی یک کمپین تبلیغاتی درست می توانید بازدیدکنندگان

۳ راه موثر و کم هزینه برای برندینگ

۳ راه موثر و کم هزینه برای برندینگ

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بزرگترین مشکل بیزنس شما چیست؟ مشکل از سرمایه و قیمت محصولات و سرویس ها نیست. مشکل نبود مشتری و نبود نیاز به محصول و

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات دهان به دهان

تبلیغات کلامی یک نیروی قوی طبیعی است که در جامعه وجود دارد که تاثیر غیر قابل انکاری در تصمیم‌گیری مصرف کنندگان دارد. در اصل تبلیغات کلامی چیزی است که ما هر

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

چه کار کنیم تا مردم در مورد محصول ما صحبت کنند؟

برای اینکه مردم بیشتر از کسب‌وکار ما صحبت کنند، باید وارد گود شد و اول از همه ساختار بازاریابی دهان به دهان را درک کنیم. به صورت کلی بازاریابی دهان به دهان از سه بخش

چرا فروش ندارم؟!

چرا فروش ندارم؟!

عدم موفقیت در فروش از مهم ترین نگرانی های هر فروشنده و مدیر فروش است. بر هیچکس پوشیده نیست که بخش فروش، قلب تپنده ی هر بیزینسی است و چه شما مدیر بیزینس خودتان ب