مزایای سرورهای داخلی میزبانی وب نسبت به سرورهای خارجی

مزایای سرورهای داخلی میزبانی وب نسبت به سرورهای خارجی

یکی از مهم‌ترین مواردی که کاربران هنگام تهیه خدمات میزبانی با آن روبه‌رو هستند، انتخاب سرورهای ایران و یا خارج از ایران می‌باشد.

در ادامه به بیان مزایای سرورهای داخل ایران نسبت به سرورهای خارج از ایران می‌پردازیم:

مخاطبین سرور
با توجه به اینکه برخی از کاربران سایت‌ها، افرادی هستند که از اینترنت ملی استفاده می‌کنند و از آنجایی که اینگونه افراد فقط به سایت‌هایی دسترسی دارند که از خدمات میزبانی وب ملی بهره می‌برند، در نتیجه انتخاب سرورهای خارج از کشور موجب از دست دادن اینگونه مخاطبین خواهد شد.
همچنین در برخی مواقع، در صورت بروز اختلال در اینترنت ایران، معمولا شاهد کندی و یا عدم دسترسی به سایت‌هایی هستیم که بر روی سرورهای خارجی میزبانی می‌شوند. در این شرایط نیز کاربران، سایت‌هایی را که روی سرورهای داخل ایران میزبانی می‌شوند، بدون مشکل مشاهده خواهند کرد.

سرعت بارگذاری بالاتر
با توجه به محل قرارگیری سرور و فاصله فیزیکی کمتر با کاربرانی که از داخل ایران سایت‌ها را مشاهده می‌کنند، بارگذاری سایت‌هایی که روی سرور داخلی قرار دارند، با سرعت بسیار بالاتری نسبت به سرورهای خارجی، صورت می‌پذیرد.

عدم امکان تحریم
به‌دلیل قرارگیری سرور در داخل خاک ایران و با توجه به داخلی بودن سرویس‌ها و همچنین عدم وابستگی به خارج از کشور، امکان قطع شدن سرویس به‌دلیل تحریم وجود ندارد.

دسترسی فیزیکی به سرور
با توجه به قرارگیری سرور در داخل ایران، در صورت نیاز به بازرسی‌های دوره‌ای، تعویض قطعات سرور و یا موارد مشابه، دسترسی به سرور به‌سادگی امکان پذیر می‌باشد. حال آنکه این شرایط برای سرورهای خارج از ایران فراهم نمی‌باشد.

امنیت سرور
به‌طور قطع، فراهم نمودن امنیت فیزیکی برای سرورهای داخل بسیار آسان‌تر و راحت‌تر از سرورهای خارج از ایران می‌باشد.
همچنین با توجه به اینکه اطلاعات روی سرورهای داخل ایران جهت نمایش به کاربران، از داخل کشور خارج نمی‌گردند، از لحاظ امنیت سایبری نیز، نسبت به سرورهای خارجی دارای برتری هستند.

چرا خدمات میزبانی وب رادفا؟

  • ارائه خدمات میزبانی وب کاملا اختصاصی

ارائه خدمات میزبانی وب به‌طور اختصاصی و فقط به مشتریان نرم‌افزار فروشگاه‌ساز سبدخرید باعث گردیده سرورهای ما همواره دارای بار ترافیکی بسیار پایین بوده و در نتیجه سرعت بارگذاری فروشگاه‌های راه‌اندازی شده بر روی سرور همواره بالا باشد.

  • موقعیت فیزیکی سرور (داخل ایران)
  • مشخصات سختافزاری و ویژگی‌های منحصر به‌فرد سرور

 

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1394/04/30 10:10

آخرین پست های بلاگ

سئو 2018

سئو 2018

با آمدن سال 2018 مباحث سئو سال 2018 نیز شروع می شود بسیاری از وب سایت ها از همین الان خود را برای سال 2018 آماده می کنند و آماده هستند تا با آخرین ترفندهای سئو

تشخیص پنالتی گوگل

تشخیص پنالتی گوگل

اینکه تشخیص دهیم پنالتی وب سایت چه زمانی اتفاق می افتد و بتوانیم وب سایت خودمان را برگردانیم بسیار مهم می باشد چرا که پنالتی سایت باعث افت رتبه سایت یا از بین ر

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

ممکن است نداشتن بلاگ در سایت باعث آسیب زدن به سئوی من شود؟

وبلاگ می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ در سئو باشد که به مرور زمان می توانید نتایج مثبت استفاده از آن را ببینید. در این مقاله می خواهیم درباره اینکه وبلاگ چگونه

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سیاه (قسمت پایانی)

سئو کلاه سیاه به تکنیک ها، استراتژی ها و روش هایی گفته می شود که از روش های غیرقانونی و مخرب سعی می کنند رتبه وب سایت افزایش دهند. در واقع در سئو کلاه سیاه، هدف

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

لینک بیلدینگ - سئوی کلاه سفید (قسمت دوم)

سئو کلاه سفید به روش های اصولی بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که طبق دستورالعمل ها و موازین موتورهای جستجو کار بهینه سازی سایت انجام می گردد و معمولا نت