اهمیت تولید محتوا در SEO

اهمیت تولید محتوا در SEO

80% از فرآیند بهینه‌سازی یک وب‌سایت ساختار آن و 20% مابقی تولید محتوای مناسب می‌باشد که این 80% بدون رعایت اصول تولید محتوا بدون ارزش می‌باشد...

یکی از بزرگ‌ترین نکات مثبت برای یک وب‌سایت تعداد بالای بازدیدکنندگان در طول شبانه‌روز می‌باشد. از روش‌های مهمی که سبب افزایش تعداد بازدید وب‌سایت می‌شود، می‌توان به جستجوی افراد در موتورهای جستجو مثل گوگل اشاره کرد. به‌همین منظور تمامی صاحبان وب‌سایت‌ها علاقه‌مند هستند تا آدرس وب‌سایت‌شان در سطر اول نتیجه جستجوگرها باشد. فرآیند بهینه‌سازی و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو را SEO می‌نامند که دارای اصول مختلفی می‌باشد.
80% از فرآیند بهینه‌سازی یک وب‌سایت ساختار آن و 20% مابقی تولید محتوای مناسب می‌باشد که این 80% بدون رعایت اصول تولید محتوا بدون ارزش می‌باشد. در حالت کلی این محتوای وب‌سایت شماست که به آن ارزش می‌بخشد و سبب می‌گردد تا کاربران از سایت شما بازدید نمایند، اما شرط لازم برای این امر این است که محتوای وب‌سایت شما به‌خوبی توسط موتورهای جستجو یافت و به کاربران نمایش داده شود. درواقع تولید محتوا زمانی اهمیت پیدا می‌کند که افرادی که به‌دنبال مطالب شما هستند، با یک جستجوی ساده به‌راحتی با وب‌سایت شما مواجه شوند.

در ادامه به‌طور اختصاصی به بیان مهمترین نکات در مبحث تولید محتوا در فروشگاه‌های اینترنتی به‌منظور بهبود SEO و قرارگیری در سطر اول جستجوگرها می‌پردازیم:

عنوان محصولات:
سعی کنید در هنگام تعریف محصولات از کلمات غیرتکراری استفاده کنید. همچنین عنوانی را انتخاب کنید که حدس می‌زنید مردم آن را در موتورهای جستجو جستجو می‌کنند.
کلمات کلیدی:
کلمات کلیدی را فراموش کنید، گوگل از سال 2009 شروع به کم‌رنگ کردن نقش کلمات کلیدی در SEO نمود تا جایی که امروزه اصلا کلمات کلیدی را نمی‌شناسد.
توضیحات موتورهای جستجو:
در این قسمت سعی کنید به‌طور مختصر و در حد دو خط به‌صورت جمله در مورد محصولات توضیح دهید.
توضیحات محصولات:
توضیحات محصولات می‌بایست جامع و کامل باشد و تمامی سوالات مشتری را پاسخگو باشد. همچنین از کپی مطالب از وب‌سایت‌های دیگر به‌شدت اجتناب نمایید.
تصاویر:
در تمامی فروشگاه از تصاویر باکیفیت و یک‌سایز استفاده نمایید، ترجیحا تصاویر با پس زمینه سفید و سایز 600*600 پیکسل پیشنهاد می‌گردد.
به‌روز بودن:
به‌صورت مداوم محتوای صفحات و قیمت‌ها را به‌روز نگه دارید.
متن صفحه:
در هنگام ایجاد متن صفحه، بر روی عنوان محصولات تاکید داشته باشید و بر روی آن تمرکز نمایید.

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1394/04/03 12:38

آخرین پست های بلاگ

مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

موتورهای جستجوگر دائما در حال تغییر می باشد و در هر به روز رسانی موتورهای جستجوگر ، یک سری از فاکتورها او

تکامل بازاریابی تلفنی

تکامل بازاریابی تلفنی

در سال 1983 در حالیکه هیچ کس حتی فکر آیفون x را هم نمی کرد پیشگویی ها هاکی از این بود که در آینده یک دستگاه ارتباطی به صورت شخصی در

Crawling و Indexing به چه معناست؟

Crawling و Indexing به چه معناست؟

سئو مبحث پیچیده ای است و قبل از اینکه وارد آن شوید لازم است این دو مفهوم اصلی را بدانید. اگر حتی مدت کمی با وب کار کرده باشید حتما این دو اصطلاح را شنیده اید. د

آیا کاربران آیفون نسبت به کاربران اندروید آنلاین تر هستند؟

آیا کاربران آیفون نسبت به کاربران اندروید آنلاین تر هستند؟

اپل تازه ترین گوشی خود را به بازار عرضه کرده است. اگر بخواهیم از نظر قیمت گوشی های آیفون را با سایر اسمارت فون ها مقایسه کنیم قیمت این تلفن ها نسبت به سایر تلفن های موجود

ساختار عمودی در مدیریت محتوا

ساختار عمودی در مدیریت محتوا

اگر در مورد نحوه قرار دادن محتوا در وب سایتتان سر در گم هستید در این مقاله شما را با ساختار سیلو آشنا می کنیم.