راهنمای تولید محتوای تبلیغاتی در اینستاگرام (قسمت دوم)

راهنمای تولید محتوای تبلیغاتی در اینستاگرام (قسمت دوم)

جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۰۰ میلیون دلار هزینه برای تبلیغات در اینستاگرام شده است. بازده این شبکه اجتماعی در زمینه بازاریابی اینترنتی نسبت به سایر رسانه‌ها بهتر است چرا که کاربر فعال بیشتری دارد. اگر هنوز از این روش استفاده نکرده اید بهتر است همین امروز اقدام کنید!

مرحله سوم : مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید

برای این که تبلیغات شما موثر واقع شود، باید تبلیغ خود را در دسترس مخاطبان هدف خود قرار دهید. برای این کار شما می توانید گزینه های خاص مانند موقعیت جغرافیایی، سن، جنسیت، زبان و … را انتخاب کنید تا مخاطبان هدف تعیین شوند. البته به شما پیشنهاد می کنیم اگر برای اولین بار است که این کار را انجام می دهید، این گزینه ها را تعیین نکنید تا متوجه شود بیشترین بازخورد مربوط به کدام گروه از افراد است.

مرحله چهارم : بودجه و مدت زمان

بسته به این که مدت زمان و هزینه ای که در دست برای تبلیغات در اینستاگرام دارید چه میزان است می توانید یکی از طرح های تبلیغاتی اینستاگرام را انتخاب کنید.

آیا استفاده از هشتگ در تبلیغات اینستاگرام ضروری است؟

هشتگ در شبکه اجتماعی اینستاگرام این فرصت را به کاربران می دهد تا صفحات مرتبط با موضوع مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند. بنابراین شما نه تنها برای تبلیغات خود بلکه باید برای تمامی پست‌های خود از این هشتگ‌ها استفاده کنید. علاوه بر این توجه داشته باشید که تبلیغات شما در جستجو های معمولی پیدا نمی شود پس بهتر است که با استفاده از هشتگ نمایش آن را به افراد مختلف راحت تر کنید.

مهمترین قوانین در رابطه با تبلیغات در اینستاگرام :

  • هنگامی از تبلیغ ویدویی استفاده می‌کنید، از ارائه یک توضیح گویا برای ویدئو خود غافل نشوید. این کار برای بهینه‌سازی عملکرد و همچنین جلب نظر مخاطب لازم است.
  • هر شبکه اجتماعی ساختار خود را برای تبلیغات مختلف دارد. برای تبلیغات در اینستاگرام، باید به سایز عکسی که استفاده می کنید توجه داشته باشید. به عنوان مثال تم عکسی که برای شبکه اجتماعی Pinterest استفاده می‌شود، با عکسی که برای اینستاگرام استفاده می شود متفاوت است. در اینستاگرام بهتر است از عکس‌هایی با یک تم رنگی غالب استفاده کنید که دارای جلوه های بصری مختلف برای جلب توجه کاربر است.
  • خلاقیت را فراموش نکنید. گاهی مواقع بهتر است برای این که به یک ایده جلوه ببخشیم، کاری غیر متعارف انجام دهیم. بنابراین هر آن چه که می‌دانید برای جلب توجه کاربر مورد نیاز است را استفاده کنید.

جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۰۰ میلیون دلار هزینه برای تبلیغات در اینستاگرام شده است. بازده این شبکه اجتماعی در زمینه بازاریابی اینترنتی نسبت به سایر رسانه‌ها بهتر است چرا که کاربر فعال بیشتری دارد. اگر هنوز از این روش استفاده نکرده اید بهتر است همین امروز اقدام کنید!

 

  • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
  • 1397/06/18 11:45

آخرین پست های بلاگ

تولید محتوای با کیفیت و اصیل

تولید محتوای با کیفیت و اصیل

علاوه بر مطالب ارائه شده درباره سئو داخلی، تولید محتوا را نباید نادیده گرفت. درواقع هر سایت با محتوا درونش معنا پیدا می‌کند. بنابراین محتوا عامل اصلی و تعیین‌کننده‌ای در رسیدن به رتب

چگونه سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم؟

چگونه سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم؟

طبق آمارها حدود ۹۰ درصد کاربران از مرورگر گوگل برای جستجو استفاده می‌کنند و دراین‌بین بیش از

آیا سئو همان تبلیغات کلیکی است؟

آیا سئو همان تبلیغات کلیکی است؟

گسترش و رقابت بالا در تجارت الکترونیکی، سبب شده که همه صاحبان سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی، سخت در تلاش جهت یافتن بهترین روش بهینه‌سازی و افزای

بهینه سازی تصویر در وب

بهینه سازی تصویر در وب

تصاویر با کیفیت در دنیای وب، همیشه بین استفاده از فایل هایی با اندازه کوچک تر و در عین حال فراهم کردن کیفیت بالای تصویر، تعادل ایجاد می کند. تعبیه و استفاده م

مفاهیم هرم معکوس از دیدگاه SEO

مفاهیم هرم معکوس از دیدگاه SEO

استفاده از هرم معکوس از جنبه های دیگری نیز مهم است. علاوه بر استفاده از هرم معکوس در مطالب آنلاین، استفاده از آن سبب کمک کردن و بهینه کردن موتورهای جستجو یا (Search Engine Optimization/SEO) نیز خوا

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china