11 دلیل برتری سیستم‌های ایمیل مارکتینگ بر سیستم خبرنامه داخلی

11 دلیل برتری سیستم‌های ایمیل مارکتینگ بر سیستم خبرنامه داخلی

امروزه ایمیل مارکتینگ یکی از قوی‌ترین و در عین حال حساس‌ترین روش‌های بازاریابی در دنیا به‌حساب می‌آید. ایمیل مارکتینگ در واقع نوعی بازاریابی مستقیم می‌باشد که از طریق ایمیل صورت می‌پذیرد. در این نوع بازاریابی می‌توانید کالا و یا خدمات خود را از طریق ایمیل به مخاطبانتان معرفی نمایید. اینکار به‌صورت ارسال یک پیام در قالب ایمیل به یک یا چند مخاطب با هدف ایجاد یک ارتباط تجاری صورت می‌پذیرد.

در گذشته نه چندان دور ایمیل مارکتینگ از طریق سیستم خبرنامه داخلی سایت‌ها صورت می‌پذیرفت، اما امروزه با ورود سیستم‌های تخصصی ایمیل مارکتینگ، سیستم‌های داخلی خبرنامه در حال منسوخ شدن می‌باشند. با یک مقایسه ساده به شما نشان خواهیم داد که چرا شما هم می‌بایست با سیستم خبرنامه داخلی وب‌سایت خود خداحافظی کنید!

 • در سیستم‌های خبرنامه داخلی اگر تعداد ایمیل‌های شما زیاد باشد، زمان زیادی صرف ارسال این ایمیل‌ها می‌گردد، اما در سیستم‌های ایمیل مارکتینگ حجم انبوهی از ایمیل‌های شما تنها ظرف چند ثانیه ارسال می‌گردد.
 • در سرورهای وب که خبرنامه‌های داخلی از روی آن‌ها ارسال می‌شوند، محدودیت ارسال وجود دارد، به‌طوری که اگر محدودیت روزانه شما به‌پایان برسد، دیگر امکان ارسال هیچ گونه ایمیلی نخواهید داشت. اما در سیستم‌های ایمیل مارکتینگ شما هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد ایمیل‌های ارسالی نخواهید داشت.
 • در سیستم‌های سنتی خبرنامه شما آمار دقیقی از تعداد کسانی که ایمیل شما را باز کرده‌اند نخواهید داشت، اما در سیستم‌های ایمیل مارکتینگ شما قادر خواهید بود آمار دقیقی از افرادی که ایمیل شما را باز کرده‌ند داشته باشید.‌
 • اگر ایمیل‌های ارسالی از جانب شما و از طریق سیستم‌های خبرنامه داخلی از جانب کاربران spam اعلام شود، سرویس‌دهنده‌های ایمیل مثل یاهو و گوگل حساب ایمیل شما را اسپم در نظر گرفته و تمامی ایمیل‌های ارسالی شما را به پوشه اسپم کاربران هدایت می‌کنند، اما در سیستم‌های ایمیل مارکتینگ در شرایط مشابه، کاربر مذبور تنها از لیست گیرندگان ایمیل شما حذف (unsubscribe) می‌گردد و ایمیل شما اسپم شناخته نمی‌شود.

برخی دیگر از مزیت‌های سیستم‌های ایمیل مارکتنیگ عبارتند از:

 • امکان طراحی قالب اختصاصی برای هر ایمیل
 • امکان تنظیم زمان ارسال ایمیل به‌صورت اتوماتیک
 • امکان تعریف لیست‌های مختلف گیرندگان و عضوگیری جداگانه برای هریک از لیست‌ها
 • امکان تهیه گزارش از ارسال‌های صورت گرفته
 • پشتیبانی از زبان فارسی در ایمیل‌ها و فرم‌ها
 • امکان استفاده از google analytics برای بررسی کامل ایمیل ارسال شده
 • امکان ارسال با ایمیل دلخواه شما
 • و ....

حالا زمان آن فرا رسیده تا سیستم سنتی خبرنامه خود را کنار بگذارید!
برای این منظور ما سایت‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم که ویژگی‌های ذکر شده را تا حدودی به‌صورت رایگان پشتیبانی می‌کنند:

 • شرکت راد فناوری اطلاعات (رادفا)
 • 1394/04/03 12:06

آخرین پست های بلاگ

مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

مهمترین فاکتورهای سئو در سال 2017

موتورهای جستجوگر دائما در حال تغییر می باشد و در هر به روز رسانی موتورهای جستجوگر ، یک سری از فاکتورها او

تکامل بازاریابی تلفنی

تکامل بازاریابی تلفنی

در سال 1983 در حالیکه هیچ کس حتی فکر آیفون x را هم نمی کرد پیشگویی ها هاکی از این بود که در آینده یک دستگاه ارتباطی به صورت شخصی در

Crawling و Indexing به چه معناست؟

Crawling و Indexing به چه معناست؟

سئو مبحث پیچیده ای است و قبل از اینکه وارد آن شوید لازم است این دو مفهوم اصلی را بدانید. اگر حتی مدت کمی با وب کار کرده باشید حتما این دو اصطلاح را شنیده اید. د

آیا کاربران آیفون نسبت به کاربران اندروید آنلاین تر هستند؟

آیا کاربران آیفون نسبت به کاربران اندروید آنلاین تر هستند؟

اپل تازه ترین گوشی خود را به بازار عرضه کرده است. اگر بخواهیم از نظر قیمت گوشی های آیفون را با سایر اسمارت فون ها مقایسه کنیم قیمت این تلفن ها نسبت به سایر تلفن های موجود

ساختار عمودی در مدیریت محتوا

ساختار عمودی در مدیریت محتوا

اگر در مورد نحوه قرار دادن محتوا در وب سایتتان سر در گم هستید در این مقاله شما را با ساختار سیلو آشنا می کنیم.