تولید محتوای با کیفیت و اصیل

تولید محتوای با کیفیت و اصیل

  • 1397/10/09 13:09

علاوه بر مطالب ارائه شده درباره سئو داخلی، تولید محتوا را نباید نادیده گرفت. درواقع هر سایت با محتوا درونش معنا پیدا می‌کند. بنابراین محتوا عامل اصلی و تعیین‌کننده‌ای در رسیدن به رتبه اول گوگل محسوب می‌شود. این محتوا می‌تواند شامل پادکست، صوت، متن، ویدئو، عکس یا انیمیشن باشد که رعایت استانداردهای لازم و سئوی سفید برای هر کدام در امتیازدهی گوگل بسیار مهم و تأثیرگذار است.

ادامه مطلب

چگونه سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم؟

چگونه سایتی در صفحه اول گوگل داشته باشیم؟

  • 1397/10/09 12:56

طبق آمارها حدود ۹۰ درصد کاربران از مرورگر گوگل برای جستجو استفاده می‌کنند و دراین‌بین بیش از ۷۰ درصد فقط صفحه اول نتایج حاصله از جستجو را مشاهده و ۳۵ درصد بر روی اولین سایت و ۹.۵ درصد بر روی دومین سایت کلیک می‌کنند.

ادامه مطلب

آیا سئو همان تبلیغات کلیکی است؟

آیا سئو همان تبلیغات کلیکی است؟

  • 1397/08/30 11:23

گسترش و رقابت بالا در تجارت الکترونیکی، سبب شده که همه صاحبان سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی، سخت در تلاش جهت یافتن بهترین روش بهینه‌سازی و افزایش ترافیک وب‌سایت خود باشند.

ادامه مطلب

بهینه سازی تصویر در وب

بهینه سازی تصویر در وب

  • 1397/08/26 16:31

تصاویر با کیفیت در دنیای وب، همیشه بین استفاده از فایل هایی با اندازه کوچک تر و در عین حال فراهم کردن کیفیت بالای تصویر، تعادل ایجاد می کند. تعبیه و استفاده مستقیم تصویر از دوربین DSLR می تواند به نظر ایده خوبی باشد اما می تواند سرعت خزش سایت شما را کاهش دهد. این در حالیست که تصاویر بیش از حد فشرده می توانند سرعت سایت شما را بهبود ببخشند اما بر روی طراحی و زیبایی کلی سایت تاثیر بگذارند. برای دو نوع از تصاویری که در سایت ها با آن سر و کار داریم (تصاویر، آیکون ها/ طراحی‌ها) باید کیفیت موجود را بررسی کنیم و از تکنیک های فشرده سازی استفاده کنیم که بتواند در هر شرایطی مفید باشد.

ادامه مطلب

مفاهیم هرم معکوس از دیدگاه SEO

مفاهیم هرم معکوس از دیدگاه SEO

  • 1397/07/29 09:24

استفاده از هرم معکوس از جنبه های دیگری نیز مهم است. علاوه بر استفاده از هرم معکوس در مطالب آنلاین، استفاده از آن سبب کمک کردن و بهینه کردن موتورهای جستجو یا (Search Engine Optimization/SEO) نیز خواهد شد. این امر از آن جهت است که مطالبی که خوانندگان و کاربران را به خود جذب می کنند، از نظر گوگل رتبه بالایی دارند. اما در صورتی که مطالب شما به نحوی تنظیم نشوند که افراد اصل مطلب را دریافت کرده و آن را به پایان نرسانند، از بار ترافیکی سایت شما کاسته خواهد شد.

ادامه مطلب

چگونه نوشته و سبک نگارش خود را برای خواننده های آنلاین بهینه سازی کنید؟

چگونه نوشته و سبک نگارش خود را برای خواننده های آنلاین بهینه سازی کنید؟

  • 1397/07/28 10:41

هرم معکوس چه نقشی در بازاریابی آنلاین دارد؟
مطالبی که اصل موضوع را به کاربر اعلام کرده و در ابتدای متن خود کاربر بتواند از آن اطلاع پیدا کند، در واقع باعث جذب مخاطب خواهد شد. اینگونه این فاکتور فریب دهنده سبب افزایش مخاطبین و از سمتی باعث افزایش رتبه شما توسط موتورهای جستجو خواهد شد.

ادامه مطلب

پنج اشتباه رایجی که در adwords انجام می دهید

پنج اشتباه رایجی که در adwords انجام می دهید

  • 1397/07/22 09:55

ما کسب وکارهای زیادی را دیده ایم که از adwords استفاده می کنند. برخی از آن ها بر این باورند که adwords برایشان موثر و کارساز نبوده و هزینه زیادی از دست داده اند.  آن ها می گویند رقبایشان از adwords استفاده می کنند و از مزایایش بهره می برند. adwords می تواند کارهای زیادی برای شما انجام دهد اما نکته مهم برای رسیدن به چنین هدفی این است که آن را به درستی راه اندازی کنید و سپس به درستی بهینه سازی نمایید. در ادامه سعی می کنیم ۵ اشتباه رایجی که بر روی موفقیت شما در adwords اثر می گذارد را با هم مرور کنیم.

ادامه مطلب

استفاده حداکثری از کمپین های تبلیغاتی گوگل

استفاده حداکثری از کمپین های تبلیغاتی گوگل

  • 1397/07/21 12:39

زمانی که اکانت گوگل adwords  خود را راه اندازی می کنید یکی از نواحی که باید بر روی آن تمرکز کنید این است که بتوانید از هزینه های صرف شده بیشترین استفاده را ببرید. به عبارت ساده تر، به دنبال حداکثر کلیک های انجام شده با کمترین هزینه صرف شده خواهید بود. با این حال رسیدن به چنین هدفی آنقدرها که شما فکر می کنید ساده نیست. بودجه adwords شما می تواند در یک روز کاملا نابود شود به خصوص اگر ندانید چگونه باید آن را تنظیم کنید. برای اینکه به شما کمک کنیم بیشترین استفاده را از کمپین های adwords خود داشته باشید سه روش ساده اما کاربردی را در این مقاله فهرست خواهیم کرد.

ادامه مطلب

۵ راه برای شخصی سازی پیام های بازاریابی و ترغیب کردن مشتریان

۵ راه برای شخصی سازی پیام های بازاریابی و ترغیب کردن مشتریان

  • 1397/06/31 14:18

آیا تا به حال در گیر بازاریابی با ایمیل شده اید و ایمیل تبلیغاتی دریافت کرده اید که در آن اسم شما ذکر شده باشد؟ این امر باعث تعجب شما نشده است؟ امروزه افراد پیام های تبلیغاتی بسیار زیادی دریافت می کنند.

ادامه مطلب

امروزه افراد زیادی این سوال را دارند که آیا همچنان بازاریابی با ایمیل انجام می شود یا خیر؟

امروزه افراد زیادی این سوال را دارند که آیا همچنان بازاریابی با ایمیل انجام می شود یا خیر؟

  • 1397/06/26 10:55

براساس مطالعات صورت گرفته در آمریکا، امروزه ۸۳ درصد از شرکت های B2B همچنان از بازاریابی سنتی و قدیمی بر مبنای ایمیل استفاده می کنند. بازاریابی Business to Business که معمولا با نام بازاریابی B2B شناخته می شود شامل فروش محصول و یا خدمات یک شرکت به شرکت دیگر است. تکنیک های بازاریابی B2B  برهمان اصول اساسی بازاریابی مصرف کننده تکیه می کند، اما با روشی منحصر به فرد اجرا می شود. این امر در واقع پاسخ سوال ما را در ابتدای متن می دهد و نشان دهنده این است که بازاریابی با ایمیل تا زمانی که جواب دهد، در دور است.

ادامه مطلب

cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china